عمل اسلیو معده
هزینه جراحی لاغری هزینه جراحی لاغری - اسلیو معده

هزینه جراحی لاغری

زیبایی و تناسب اندام برای شما چقدر مهم است؟ چه میزان هزینه ای برای رسیدن به این هدف بزرگ در نظر دارید؟ آیا حاضر هستید برای رسیدن به لاغری هزینه جراحی لاغری بالایی بپردازید؟ با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه های عمل اسلیو معده برای لاغر شدن و تناسب اندام بپردازیم. 

 

ما قصد داریم در این مطلب به بررسی سوالات زیر بپردازیم: 

هزینه عمل لاغری بیشتر است یا هزینه چاقی؟

چه عواملی در تعیین هزینه جراحی لاغری تاثیر گذار هستند؟ 

هزینه عمل اسلیو معده یا جراحی لاغری چقدر است؟

در انتهای مطلب نیز به بررسی برخی از متداول ترین سوالات متقاضیان جراحی لاغری خواهیم پرداخت. 

هزینه عمل لاغری بیشتر است یا هزینه چاقی؟ 

هر روز در جهان به تعداد افرادی که از چاقی مفرط رنج می برند افزوده می شود. اما بسیاری عقیده دارند که اگر پول داشته باشند، می توانند به راحتی سلامتی خود را حفظ کرده و لاغر شوند. چون برای رسیدن به یک هدف، نیاز به دارو دارد و خرید دارو هم به توانایی مالی خوب. 

اما آیا خرید و استفاده از دارو برای رسیدن به لاغری، مناسب تر از جراحی لاغری است؟ مسلما همیشه آسان ترین راه، مقرون به صرفه ترین راه نیست. یعنی نمی توانیم بگوییم که هزینه جراحی لاغری از هزینه خرید دارو برای لاغری بیشتر است. حتی باید بگوییم این مسئله می تواند کاملا برعکس باشد. 

افرادی که به شدت از چاقی رنج میبرند، کافیست به جای هزینه های سرسام آور خرید داروهای لاغری، هزینه جراحی لاغری را تامین کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن زیر نظر یک متخصص جراحی اسلیو معده را انجام دهند. 

آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح اسلیو معده با مناسب ترین هزینه، مشکل چاقی شما را به راحتی حل خواهد کرد. می توانید با اطمینان بالا جراحی اسلیو معده انجام دهید، و با کوچک شدن معده لاغر شدن را به صورت طبیعی تجربه کنید. 

جراحان بسیاری در این زمینه به فعالیت میپردازند. اما به نظر شما هر جراحی بسته به هزینه جراحی لاغری که از متقاضی دریافت می کند، از مهارت بالایی نیز برخوردار است؟ اگر برای انجام اسلیو معده به سراغ یک پزشک غیر متخصص روید، نه تنها چاقی افراطی خود را درمان نخواهید کرد، بلکه به بیماری های دیگری نیز دچار خواهید شد. از این رو مهمتر از هزینه جراحی لاغری، انتخاب یک جراح متخصص و با تجربه برای انجام این عمل است. 

چه عواملی در تعیین هزینه جراحی لاغری تاثیر گذار هستند؟

هزینه عمل اسلیو معده همچون دیگر عمل ها به عوامل مختلفی وابسته است. که می توانیم مهمترین این عوامل را چنین بیان کنیم:

دستمزد جراح لاغری

این که شما در کدام منطقه زندگی می کنید، یا این که جراح شما از چه میزان تجربه و مهارتی برخوردار است، می تواند در میزان هزینه جراحی لاغری تاثیر گذار باشد. 

نوع جراحی لاغری

بسته به نوع عملی که برای رسیدن به لاغری انجام می شود، هزینه عمل لاغری متغیر خواهد بود. برخی اقدام به جراحی اسلیو معده می نمایند، در حالی که دیگری عمل حلقه قابل تنظیم معده را انجام می دهد. هر کدام از این جراحی ها برای رسیدن به لاغری، از هزینه متفاوتی برخوردار هستند. 

محل جراحی لاغری و بیمارستان 

 یکی دیگر از نکاتی که در تعیین هزینه جراحی لاغری تاثیر گذار است، محل انجام جراحی می باشد. اگر در کلینیک های خصوصی و زیر نظر یک پزشک متخصص اقدام به انجام این عمل نمایید، مسلما باید هزینه بیشتری بپردازید. 

هزینه عمل اسلیو معده یا جراحی لاغری چقدر است؟

یکی از مهمترین مسائلی که بسیاری از افراد چاق را از انجام جراحی اسلیو معده منصرف می کند، میزان هزینه جراحی لاغری است.باید بگوییم به طور معمول هزینه ای که برای این عمل در نظر گرفته می شود، بین 18 تا 24 میلیون تومان متغیر است. 

 

سوالات هزینه جراحی لاغری

آیا بیمه هزینه های جراحی اسلیو معده را پوشش می دهد؟

در برخی موارد بله. بیمه هزینه جراحی لاغری را پوشش می دهد. 

آیا بعد از جراحی مجددا باید هزینه ای پرداخت شود؟ 

بله. علاوه بر هزینه عمل لاغری، شما باید پس از عمل هزینه ای برای ملاقات با متخصص تغذیه بپردازید. 

هزینه های بلند مدت جراحی لاغری چه هستند؟

بعد از عمل اسلیو معده لازم است شما برخی هزینه های خاص دیگر را در نظر داشته باشید. مثلا استفاده از مکمل های غذایی و ثبت نام در باشگاه، می تواند برای شما هزینه های بلند مدتی در بر داشته باشد. 

شرکت های بیمه چه شرایطی برای پوشش دهی عمل اسلیو معده در نظر گرفته اند؟ 

از جمله مهمترین شرایط شرکت های بیمه اثبات پزشکی جراحی، ارزیابی های تغذیه ای و روانشناسی و گرفتن رژیم لاغری زیر نظر یک متخصص تغذیه می باشد. 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران