عمل اسلیو معده
کوچک کردن سینه با جراحی ماموپلاستی به چه صورت است؟ جراحی ماموپلاستی

کوچک کردن سینه با جراحی ماموپلاستی به چه صورت است؟

افرادی که از سینه های بزرگی برخوردار هستند چه مشکلاتی دارند؟ آیا می توان با انجام جراحی ماموپلاستی به کوچک کردن سینه ها کمک کرد؟ چه کسانی بهترین کاندید برای جراحی ماموپلاستی هستند؟ نحوه جراحی سینه برای کوچک کردن به چه صورت است؟ 

 

برای آنکه بتوانیم در مورد جراحی ماموپلاستی اطلاعات مناسبی را به دست آوریم، لازم است برخی از سوالات مهم در مورد این روش را پاسخ دهیم. از جمله:

1- منظور از جراحی ماموپلاستی چیست؟

2- چه کسانی بهترین کاندید برای جراحی کوچک کردن سینه هستند؟

3- آیا روش دیگری وجود دارد که بتوان حجم سینه را کاهش کرد؟

 

منظور از جراحی ماموپلاستی چیست؟

کوچک کردن سایز سینه در اصل نوعی از جراحی های زیبایی برای خانم ها به شمار می رود. اما برخی از خانم ها به دلیل جنبه درمانی آن، به سراغ روش ماموپلاستی می روند. زیرا درد و مشکلات حرکتی در بدن آنها، منجر شده است تا مجبور به انجام این جراحی شوند. 

خانم های زیادی هستند که از داشتن سینه های بزرگ خود رنج می برند. زیرا اگر افزایش سایز سینه ها از حد نرمال خود فراتر رود، بدون شک برای خانم ها مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. در روش کوچک کردن سینه می توان بافت اضافی سینه را برداشته، و اندازه سینه را به میزان قابل توجهی کاهش داد. 

در اصل جراحی ماموپلاستی باید زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. تا نتایج مناسب را برای بیمار به همراه داشته باشد. می توان با ایجاد چند برش خاص و جدا کردن بخشی از چربی ها و غدد از سینه، به کوچک کردن سینه کمک شایانی نمود. البته بهتر است این نکته را نیز در نظر داشته باشید که پس از جراحی ماموپلاستی، فرم سینه حالت طبیعی و زیبایی به خود می گیرد. 

برای آنکه بتوانید سینه های مناسب و زیبایی داشته باشید، می توانید اقدام به جراحی ماموپلاستی زیر نظر جراح پلاستیک نمایید. افرادی که با مشکل عدم تقارن در سینه ها مواجه هستند نیز، می توانند از این روش درمانی استفاده کنند. 

چه کسانی بهترین کاندید برای جراحی کوچک کردن سینه هستند؟

اولین قدم برای جراحی ماموپلاستی، انتخاب پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه است. آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص وجراح زیبایی با تجربه و مهارت بالا، جراحی کوچک کردن سینه انجام می دهد. می توانید با اطمینان کامل جراحی ماموپلاستی را نزدی ایشان انجام دهید. 

البته این نکته را مد نظر قرار دهید، که تنها برخی از افراد می توانند اقدام به انجام این جراحی نمایند. افرادی که از شرایط لازم برخوردار بوده و کاندید مناسبی برای ماموپلاستی به شمار روند. افرادی که دارای شرایط زیر هستند، می توانند کاندید مناسبی برای جراحی کوچک کردن سینه به شمار روند. 

افرادی که از درد های عصبی رنج می برند.

افرادی که به دلیل بزرگ بودن بیش از حد سینه های خود قادر به انجام تمرینات ورزشی و حرکتی نیستند.

افرادی که با داشتن سینه های بزرگ اعتماد به نفس خود را از دست داده و از ظاهر نامناسب خود رنج می برند.

بیمارانی که به دلیل بزرگ بودن سینه ها از درد در ناحیه گردن و شانه تحت فشار هستند. 

بیمارانی که در پوشیدن لباس مشکل دارند.

افرادی که با مشکل عدم تقارن در سینه های خود مواجه هستند.

اشخاصی که در پوست سینه خود سوزش احساس می کنند.

تمامی این افراد می توانند اقدام به جراحی کوچک کردن سینه نمایند. البته باید این مسئله را در نظر داشت، که افرادی که از سن بالای 18 سال برخوردار هستند، پس از جراحی می توانند نتیجه مناسبی را از انجام این عمل به دست آورند.

آیا روش دیگر وجود دارد که بتوان حجم سینه را کاهش داد؟ 

بسیاری از بیماران که از انجام روش های جراحی هراس دارند، با این سوال درگیر هستند که آیا می توانند روش دیگری را برای کوچک کردن سینه های خود انتخاب کنند؟ باید بگوییم بله. روش ساکشن چربی های سینه نیز می تواند یک روش موثر برای کاهش حجم سینه ها به شمار رود. 

البته بهتر است این مسئله را بدانید که اگر از سینه های شل شده و افتاده رنج می برید، روش ساکشن چربی های سینه نمی تواند روش مناسبی برای کوچک کردن سینه های شما به شمار رود. افرادی که جراحی ماموپلاستی انجام می دهند، می توانند در فرم و شکل سینه نیز تغییراتی را بوجود آورند.

این دسته از افراد با بالا بردن نیپل و کشیدن پوست سینه، فرم زیبایی به سینه های خود می بخشند. در حالی که در روش ساکشن چربی های سینه، بیمار ممکن است با کاهش سایز سینه مواجه شود. اما نمی تواند فرم زیبایی به سینه های افتاده خود ببخشد. 

پیش از ان که اقدام به کوچک کردن سینه با روش ماموپلاستی نمایید، بهتر است جلسه مشاوره ای با پزشک خود داشته باشید. تا ایشان بهترین روش درمانی را برای شما بیان نموده و معرفی کند. پس از آن موفق خواهید شد نتیجه مناسبی را از جراحی ماموپلاستی به دست آورید. 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران