عمل اسلیو معده
مهمترین ویژگی های بهترین جراح لاغری چیست؟ بهترین جراح لاغری

مهمترین ویژگی های بهترین جراح لاغری چیست؟

آیا می دانید که بهترین جراحان برای لاغری باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟ چگونه می توانیم بهترین جراح لاغری را بشناسیم؟ کدام یک از روش های جراحی از نظر بهترین جراح مناسب است؟ آیا لازم است پیش از جراحی لاغری، زمان زیادی را صرف انتخاب جراح مناسب نماییم؟ 

 

 

ما قصد داریم در این مطلب به بررسی برخی از مهمترین موارد در خصوص جراحی لاغری بپردازیم. 

1- پزشک جراح لاغری کیست و باید چه ویژگی داشته باشد؟ 

2- بهترین جراح لاغری لازم است چه مهارت هایی داشته باشد؟ 

3- میزان اهمیت جراحی لاغری و انتخاب جراح چقدر است؟ 

4- کدام یک از روش های جراحی لاغری مناسب تر است؟ 

 

پزشک جراح لاغری کیست و باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ 

تمامی انسان ها بر روی کره زمین به دنبال زیبایی اندام خود هستند. همه ما دارای اندامی بی نقص و زیبا نیستم. به همین دلیل ممکن است اعتماد به نفس خود را به خاطر نداشتن تناسب اندام از دست دهیم. برای این که بتوانیم وزن خود را کاهش دهیم، لازم است بهترین جراح لاغری را بشناسیم و انتخاب کنیم. 

البته بسیاری از افراد به سراغ روش های دیگری نیز می روند. مثلا برای لاغر شدن، به سراغ رژیم غذایی و تمرینات ورزشی رفته و به جای انتخاب جراحی، ترجیح می دهند این روش را در پیش گیرند. اما همیشه این مسئله نمی تواند نتیجه مطلوب و مورد نظر را با خود به همراه داشته باشد. 

از این رو لازم است ابتدا اقدام به انتخاب بهترین جراح لاغری نمود، و سپس با روش جراحی، به تناسب اندام دست یافت. می توان با این روش، تمامی چربیه ای اضافی بدن را برطرف نموده و به زیبایی اندام دست یافت. در حالی که با انجام تمرینات ورزشی و رژیم غذایی، نمی توان به نتیجه مناسب دست یافت. 

جراحی لاغری با وجود آن که هزینه زیادی با خود به همراه دارد، اما بهترین روشی است که می تواند نتیجه مناسب را برای رسیدن به تناسب و اندام ایده ال به همراه داشته باشد. از این رو لازم است در انتخاب بهترین جراح لاغری دقت بسیاری نمایید. 

بهترین جراح لاغری لازم است چه مهارت هایی داشته باشد؟ 

معمولا تمامی جراحان لاغری و چاقی با مهارت، لازم است روش های مختلف لاغری را بدانند. زیرا هر فرد بسته به میزان شاخص توده بدنی که دارد، لازم است یک روش جراحی مناسب را انتخاب کند. برخی از بیماران با انجام لیپوماتیک، به تناسب اندام دست می یابند.

اما برخی دیگر از بیماران لازم است اقدام به جراحی اسلیو معده، جراحی بای پس معده یا دیگر روش های درمانی برای رسیدن به لاغری نمایند. آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح لاغری، یکی از بهترین جراحان لاغری به شمار می رود، که با در نظر گرفتن میزان شاخص توده بدنی، روش مناسب را برای جراحی بیمار انتخاب می کند. تا پس از جراحی به نتیجه مطلوب دست یابد. 

پیکر تراشی ران و پهلو نیز یکی دیگر از روش های جراحی لاغری زیر نظر بهترین جراح لاغری می باشد. در این روش بدون آسیب رساندن به دیگر قسمتهای بدن، می توان له لاغری دست یافت. از طرف دیگر نیز بیمار کمترین درد را در روش پیکرتراشی تحمل خواهد کرد. 

میزان اهمیت جراحی لاغری و انتخاب جراح چقدر است؟

در صورتی که بخواهید نتیجه مناسب را از انجام جراحی لاغری به دست آورید، باید در انتخاب بهترین جراح لاغری بسیار دقت نمایید. اگر هر جراحی لاغری را زیر نظر افراد تازه کار و بدون مهارت انجام دهید، نه تنها این کار می تواند مشکلات بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد، بلکه نتیجه مناسب را نیز پس از عمل به دست نخواهید آورد. 

پس برای ان که بخواهید پس از جراحی لاغری، به نتیجه مناسب دست یابید، لازم است به سراغ بهترین کلینیک های جراحی روید. کلینیک هایی که بهترین امکانات و بهترین جراح لاغری را در کنار تجهیزات مناسب در بر بگیرید. 

سابقه چندین ساله پزشک در انجام جراحی های لاغری، شهرت پزشک، رضایت بیمارانی که زیر نظر پزشک جراحی شده اند، تعدا عمل های لاغری و ... مواردی است که می تواند در انتخاب بهترین جراح، به بیمار کمک کند. علاوه بر آن نیز باید به سراغ پزشکی روید، که مجوزهای لازم برای جراحی لاغری از سوی وزارت بهداشت را دریافت نموده باشد. 

در صورتی که بهترین جراح لاغری را بیابید، می توانید از نتیجه لاغری رضایت بخش خود اطمینان حاصل نمایید. به این صورت که با کمترین عوارضی، به لاغری و تناسب اندام دست یابید. 

کدام یک از روش های جراحی لاغری مناسب تر است؟ 

برای آنکه بدانید کدام یک از روش های درمانی لاغری برای رسیدن به تناسب اندام بیمار مناسب است، لازم است در اولین جلسه پیش از عمل جراحی، توسط پزشک مشاوره شوید. زیرا لازم است پزشک پیش از عمل سابقه بیماری و تغذیه و رژیم غذایی بیمار را بررسی نماید. 

مثلا افرادی که دچار مشکل رفلاکس معده هستند، یا سابقه بیماری خاص همچون سرطان معده دارند، نمی توانند اقدام به جراحی لاغری نمایند. بهترین جراح لاغری پس از بررسی های لازم بیمار، بهترین روش درمانی ایشان را انتخاب خواهد نمود. 

با این کار در صورتی که بیمار پس از عمل با مشکلات دیگری روبه رو شود، پزشک می تواند راهکار و روش درمانی مناسب را انتخاب کند. از سوی دیگر بیمارانی که جراحی لاغری می شوند، ممکن است این عمل بی بازگشت باشد. پس بهتر است با در نظر گرفتن تمامی شرایط و ویژگی های بیمار، این روش انتخاب شود. 

البته مسئله دیگری نیز وجود دارد که در کسب نتیجه مطلوب از جراحی لاغری موثر خواهد بود. آن هم مراقبت هایی است که باید توسط خود بیمار به آن توجه شود. 
 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران