عمل اسلیو معده
دریافت مشاوره از بهترین جراح چاقی چه اهمیتی دارد؟ بهترین جراح چاقی

دریافت مشاوره از بهترین جراح چاقی چه اهمیتی دارد؟

چاقی چقدر می تواند برای انسان مشکل آفرین باشد؟ آیا می توان برای برطرف کردن چاقی و اضافه وزن اقدام نمود؟ پیش از جراحی چه اقدامی لازم است؟ آیا دریافت مشاوره پیش از عمل از بهترین جراح چاقی می تواند نتیجه بهتری را از جراحی به همراه داشته باشد؟ با ما همراه باشید.

 

 

ما قصد داریم در این مطلب به اهمیت دریافت مشاوره از جراحان چاقی بپردازیم، و بدانیم چه کدام روش درمانی برای رسیدن به تناسب اندام بهتر است. از این رو با ما همراه شوید تا به سوالات زیر پاسخ دهیم.

1- چاقی بیش از اندازه چه عوارضی را با خود به همراه دارد؟ 

2- آیا پیش از عمل لازم است از بهترین جراح چاقی مشاوره دریافت کنیم؟ 

3- جراحی چاقی مشمول بیمه های درمانی قرار می گیرد؟ 

4- مهمترین مزایای جراحی اسلیو معده برای برطرف کردن چاقی چیست؟

 

چاقی بیش از اندازه چه عوارضی را با خود به همراه دارد؟

مردم در سراسر دنیا، با مشکلات و بیماری های بسیاری مواجه می شوند. شاید بهتر است بگوییم بیشترین مشکلاتی که برای بیماران به وجود می آید، به دلیل چاقی مفرط است. از این رو اگر شخصی قصد دارد از سلامت جسمانی و روحانی مطلوبی برخوردار شود، باید به تناسب اندام خود اهمیت بسیاری قائل شود.

بسیاری از افراد چاق که از عوارض چاقی مطلع هستند، به سراغ انتخاب بهترین جراح چاقی می روند، تا در کمترین زمان ممکن، با انجام جراحی چاقی مشکل خود را برطرف نمایند. به صراحت می توانیم بگوییم که بیش از 50 تا 60 درصد از مرگ و میرها، با چاقی بیش از اندازه مرتبط هستند.

زیرا افرادی که به چاقی مبتلا هستند، پس از مدتی به بیماری های خاصی همچون دیابت، فشار خون بالا، انواع سرطان ها، سندروم متابولیک، مشکلات تنفسی، اختلال بین مفاصل و زانوها، کمر درد های شدید و ... نیز دچار می شوند. که تنها راه حل برطرف کردن این مشکلات، دریافت مشاوره از بهترین جراح چاقی است. 

پزشکان با تجربه و متخصص در این زمینه، معمولا سبک زندگی و رژیم های غذایی بیمار را تغییر می دهند. در صورتی که بیمار با این روش ها به نتیجه مطلوب دست نیافت، اقدام به جراحی لاغری می نمایند.

آیا پیش از عمل لازم است از بهترین جراح چاقی مشاوره دریافت کنیم؟ 

بدون تردید افرادی که پیش از عمل لاغری یا چاقی به سراغ پزشک متخصص رفته و از ایشان مشاوره دریافت می کنند، می توانند به نتیجه بهتری از این روش درمانی دست یابند. به این صورت که پزشک تمامی شرایط و ویژگی های چاقی و اضافه وزن در بدن فرد را بررسی نموده، و بهترین مشاوره را به بیمار ارائه می نماید. 

آقای دکتر علی امیر احمدی بهترین متخصص و جراح چاقی، پیش از انتخاب روش مناسب برای جراحی لاغری، جلسه مشاوره ای با بیمار خود ترتیب می دهد. تا پس از بررسی شاخص توده بدنی بیمار، روش مناسب را برای جراحی ایشان انتخاب کند. بهترین جراح چاقی نیاز دارد تا بر اساس شرایط بیمار، راهکار مناسب درمانی را انتخاب نماید. 

در صورتی که پزشکی از تخصص و مهارت مناسب برای انجام جراحی لاغری برخوردار نباشد، ممکن است روش درمانی را برای بیمار انتخاب کند که نه تنها مناسب نیست، بلکه مشکلات دیگری را نیز برای بیمار به همراه خواهد آورد. پس انتخاب بهترین جراح چاقی به همان میزان حائز اهمیت است، انتخاب روش درمان مهم است. 

جراحی چاقی مشمول بیمه های درمانی قرار می گیرد؟

این سوال شاید تنها سوالی باشد که تمامی بیماران پیش از جراحی چاقی از پزشک می پرسند. زیرا جراحی لاغری از هزینه بالایی برخوردار بوده، و اگر در گروه جراحی های زیبایی قرار گیرد، بیمه هیچ هزینه درمانی برای آن در نظر نمی گیرد. 

از طرف دیگر وقتی شخصی به سراغ بهترین جراح چاقی برای درمان میرود، باید هزینه زیادی را برای انجام این جراحی در نظر گیرد. اما اگر بیمه بخشی از هزینه های این عمل را تقبل کند، بیمار می تواند با شرایط روحی بهتری به جراحی بپردازد. 

افرادی که میزان چاقی آنها زیاد است، به گونه ای که آنها را به بیماری های دیگری مبتلا کرده است، و برای سلامتی او خطرناک است، مشمول بیمه درمانی قرار میگیرد. از این رو می تواند پس از یافتن بهترین جراح چاقی، هزینه های جراحی خود را نیز از  طریق بیمه های درمانی بپردازد. 

البته لازم به ذکر است که تمامی شرکت های بیمه، قوانین خاص خود را دارند. اما در صورتی که بیمار تمامی مراحل جراحی را به خوبی زیر نظر متخصص طی کند، می تواند مبلغی از هزینه های جراحی را از بیمه دریافت نماید.

مهمترین مزایای جراحی اسلیو معده برای برطرف کردن چاقی چیست؟

جراحی اسلیو معده یکی از روش های جراحی چاقی به شمار می رود، که توسط بهترین جراح چاقی در سراسر کشور و دنیا انجام می شود. این جراحی از انجایی که نسبت به روش های دیگر از مزایای بیشتری برخوردار است، به عنوان بهترین نوع جراحی چاقی شناخته شده است. 

البته همانطور که پیش از این اشاره نمودیم، لازم است بیمار ابتدا توسط بهترین جراح چاقی معاینه شود، تا بسته به شرایطی که دارد، روش درمان چاقی او مشخص گردد. اما افرادی که اقدام به جراحی اسلیو معده می نمایند، معمولا با مزایای زیر مواجه می شوند.

کاهش وزن در زمانی کوتاه 

حفظ پلیور معده پس از جراحی اسلیو 

مواجه با کمترین مشکلات گوارشی پس از جراحی اسلیو معده 

زمان کوتاه تر جراحی زیر نظر بهترین جراح چاقی، نسبت به عمل بای پس معده 

علاوه بر این موارد نیز، باید بگوییم افرادی که اقدام به جراحی اسلیو معده می نمایند، بدن آنها کمتر با کمبود مواد غذایی و مواد معدنی مواجه می شود. زیرا در این روش تنها بخش کوچکی از معده برداشته می شود. 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران