عمل اسلیو معده
مزایای لیفت سینه برای بدن چقدر است؟ مزایای لیفت سینه

مزایای لیفت سینه برای بدن چقدر است؟

آیا جراحی لیفت سینه برای بدن مزایایی به همراه دارد؟ چه کسانی می توانند بیشتر از مزایای لیفت سینه بهره مند شوند؟ مهمترین مزایایی که برای این روش درمانی باید بیان کنیم چه هستند؟ به طور کلی جراحی لیفت سینه چیست و اهمیت انجام آن چقدر است؟ با ما همراه باشید. 

 

ما قصد داریم در این مطلب به بررسی برخی از مهمترین مسائل در خصوص جراحی ماستوپکسی بپردازیم. از جمله: 

1- دلیل انجام جراحی لیفت سینه چیست؟

2- عمل ماستوپکسی برای چه کسانی مناسب است؟

3- روند جراحی لیفت به چه صورت است؟

4- مزایای لیفت سینه پس از جراحی چه می باشد؟

 

دلیل انجام جراحی لیفت سینه چیست؟

جراحی های زیبایی بسیار امروزه رونق گرفته است. از میان تمامی این جراحی ها، باید به جراحی لیفت سینه اشاره کنیم. این جراحی به افرادی که از مشکل افتادگی سینه رنج می برند، کمک می کند تا مشکلات خود را برطرف کنند. مزایای لیفت سینه به میزان قابل توجهی بوده و همین مسئله افراد را به انجام این روش درمانی ترغیب کرده است. 

خانم ها اصولا در شرایط خاصی دچار مشکل افتادگی سینه می شوند. از جمله پس از بارداری، افزایش سن و پیری و کاهش وزن به میزان زیاد. در چنین شرایطی برای ان که بتوانند افتادگی سینه های خود را برطرف کنند، بهترین روش لیفت سینه خواهد بود. بدون تردید نمی توانیم مزایای لیفت سینه را در جوانسازی سینه ها انکار کنیم. پس با این روش درمانی به راحتی و سهولت می توان فرم سینه ها را به حالت قبل بازگرداند. 

علاوه بر موارد یاد شده باید در مورد جاذبه زمین نیز صحبت کنیم. زیرا این مسئله نیز منجر می شود تا رباط های سینه حالت افتادگی به دست آورند و اندازه سینه ها حالت متناسب خود را از دست دهند. بهترین روش درمان این مشکل نیز لیفت سینه خواهد بود. 

عمل ماستوپکسی برای چه کسانی مناسب است؟

برای آنکه بدانید آیا کاندید مناسبی برای انجام جراحی ماستوپکسی هستید یا خیر، لازم است به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح زیبایی، در اولین جلسه قبل از لیفت سینه شرایط بیمار را مورد بررسی قرار می دهد. در صورتی که شخص متقاضی تمامی شرایط لازم را برای انجام این روش درمانی داشته باشد، از مزایای لیفت سینه برخوردار خواهد شد. 

از این رو انتخاب کاندید مناسب، به میزان مهارت و تخصص پزشک وابسته است. اما به طور کلی اشخاصی که از سلامت جسمانی کامل برخوردار باشند و نسبت به انجام این عمل جراحی انتظار واقع گرایانه ای داشته باشند، می توانند از مزایای لیفت سینه برخوردار شوند. 

به طور کلی افراد مناسب برای این جراحی، باید از سینه های افتاده برخوردار باشند. به گونه ای که سینه آنها قوام و سفتی خاصی نداشته باشد. پس از آن می توانند از این روش درمانی بهترین نتیجه را به دست آورند. 

روند جراحی لیفت به چه صورت است؟

اصولا جراحی ماستوپکسی یا لیفت سینه در طی 2 الی 4 ساعت به طول می انجامد. برای انجام این عمل لازم است بیمار بیهوش شده و در بیمارستان یا کلینیک تخصصی بستری شود. جراح متخصص پس از آن که تمامی شرایط بیمار را برای انجام جراحی بررسی نمود، بهترین روش را برای به دست آوردن مزایای لیفت سینه انتخاب می کند. 

پس از آن ابتدا اقدام به برش زدن و جدا کردن پوست سینه نموده، و نوک سینه و هاله اطراف ان را بالا می کشد. لازم است پوست اضافی که منجر به شل شدگی سینه شده است برداشته شود. پس از آن در صورتی که سینه بافت خود را به میزان قابل توجهی از دست داد، پزشک جراح از پروتز سینه استفاده می کند. در نهایت محل برش را بخیه زده و بیمار پس از 1 الی 2 روز بستری شدن، می تواند به خانه بازگردد. 

پس از انجام این روش درمانی بیمار در مدت زمان کوتاهی قادر خواهد بود شاهد مزایای لیفت سینه بعد از جراحی باشد. به گونه ای که در اندام خود تغییرات زیادی را مشاهده خواهد نمود. 

مزایای لیفت سینه پس از جراحی چه می باشد؟

هر روش درمانی دارای مزایای بیشماری است، که منجر می شود تا افراد زیادی تمایل به انجام این روش درمانی داشته باشند. لیفت سینه یکی از روش های درمانی موثر برای بازگرداند فرم سینه ها به حالت قبل است. افرادی که این روش درمانی را انجام می دهند، پس از مدت زمان کوتاهی می توانند تغییر را در فرم سینه های خود مشاهده کنند. 

از جمله مهمترین مزایای لیفت سینه باید به سفت شدن و فرم گیری سینه ها اشاره کنیم. حتی افرادی که از سینه های نامتقارن برخوردار هستند نیز، می توانند با لیفت سینه عدم تقارن سینه های خود را درمان کنند. خانم هایی که از وزن زیادی برخوردار بوده و با جراحی لاغری از دست چربی های اضافی خلاص شده اند، نیاز به لیفت سینه خواهند داشت. 

زیرا جراحی لاغری منجر می شود تا چربی های بدن آنها کاهش یابد. اما سینه ها با از دست دادن بافت چربی خود حالت افتاده و شل پیدا خواهند کرد. پس لیفت سینه می تواند برای این دسته از افراد نیز مزایای زیادی به همراه داشته باشد.

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران