عمل اسلیو معده
مهمترین مزایای لیفت سینه چه هستند؟ مزایای جراحی لیفت سینه

مهمترین مزایای لیفت سینه چه هستند؟

آیا انجام لیفت سینه مزایایی دارد؟ چه افرادی بهتر است اقدام به انجام لیفت سینه نمایند؟ بهترین مزایای لیفت سینه کدامند؟ آیا این روش درمانی معایبی نیز با خود به همراه دارد؟ افراد مناسب برای بالا کشیدن سینه که شرایطی باید داشته باشند؟ با ما همراه باشید. 

 

ما در این مطلب به بررسی مطالب و اطلاعات جزئی و کلی در خصوص جراحی لیفت سینه خواهیم پرداخت. از جمله: 

1- جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی چیست؟ 

2- چه کسانی می تواند از مزایای لیفت سینه بهره مند شوند؟

3- بهترین مزایایی ماستوپکسی کدام موارد می باشند؟

 

جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی چیست؟

خانم ها معمولا به دلایل مختلفی درگیر مشکلات افتادگی سینه می شوند. این اتفاق باعث برهم خوردن تناسب اندام در بدن آنها شده، و منجر می شود تا اعتماد به نفس خود را از دست دهند. تمامی این موارد در کنار هم، خانم ها را علاقه مند به انجام جراحی لیفت سینه می نماید. 

به طور کلی نمی توانیم این روش درمانی را پر از ریسک و خطر به شمار اوریم. زیرا مزایای لیفت سینه بسیار زیاد بوده و از این رو افراد ترغیب می شوند این روش درمانی را انتخاب کنند. افرادی که روش درمانی ماستوپکسی را انتخاب می کنند، می توانند سینه های خود را بالا بکشند.

علاوه بر آن به سینه های خود حالت گرد تری بخشیده و زیبایی آنها را افزایش دهند. برخی دیگر از خانم ها علاوه بر آن که درگیر مشکل افتادگی سینه هستند، با مشکل افتادگی نوک پستان نیز رو به رو می باشند. این دسته از افراد نیز می توانند از مزایای لیفت سینه بهره مند شده و نوک پستان خود را بالا بکشانند. 

البته این مسئله را نیز در نظر داشته باشید که انتخاب پزشک متخصص در این زمینه، بسیار مهم است. آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح لاغری و زیبایی، در زمینه لیفت سینه مهارت و تجربه بالایی دارد. از این رو می توانید زیر نظر ایشان به نتیجه مطلوبی از لیفت سینه دست یابید. 

چه کسانی می توانند از مزایای لیفت سینه بهره مند شوند؟

افراد بسیاری هستند که این روش درمانی را انتخاب می کنند، اما تنها برخی از آنها می توانند از مزایای لیفت سینه بهره مند شوند. از جمله این دسته از افراد باید به موارد زیر اشاره نماییم:

خانم هایی که به میزان زیادی درگیر مشکل افتادگی سینه هستند. به گونه ای که سینه های آنها فرم طبیعی خود را به طور کامل از دست داده است. 

خانم هایی که نوک سینه آنها از محدوده خود پایین تر رفته و شکل نافرمی به خود گرفته است. انجام عمل لیفت سینه برای آن دسته از افراد می تواند نتایج مطلوبی را به همراه داشته باشد.

خانم هایی که از داشتن سینه های بزرگ و آویزان خود راضی نیستند، می توانند از مزایای لیفت سینه بهره مند شوند.

افرادی که پس از دوران شیردهی به کودک دچار مشکل افتادگی سینه شده اند، یا این که سایز سینه های آنها پس از لاغری با کاهش مواجه شده و این مسئله منجر شده است شکل سینه ها فرم نامطلوبی به دست آورد.

افرادی که دارای سینه های موزی شکل و دراز هستند، می توانند از مزایای لیفت سینه بهره مند شده و به سینه های گرد دست یابند.

خانم هایی که از هاله اطراف نوک سینه با قطر زیاد برخوردار هستند، و از این مسئله به شدت ناراضی می باشند. این دسته از افراد نیز می توانند اقدام به جراحی لیفت سینه نمایند. 

بهترین مزایای ماستوپکسی کدام موارد می باشند؟

هر روش درمانی می تواند با خود مزایایی را به همراه داشته باشد. اما از میان این روش های درمانی، مزایای لیفت سینه بسیار زیاد است. از جمله مهمترین مزایایی که می توانیم برای این روش درمانی بیان نماییم، باید به موارد زیر اشاره کرد:

بهبود ظاهری نوک پستان: 

خانم های بسیاری هستند که لیفت سینه را تنها برای بهبود بخشیدن به نوک سینه های خود انجام می دهند. با این عمل می توانند نوک سینه خود را بالا برده و به آن زیبایی بیشتری ببخشند. از سوی دیگر این فرایند سینه ها را به شکل طبیعی متمایل می سازد. 

داشتن سینه هایی با ظاهر محکم و سفت: 

داشتن سینه های خوش فرم و محکم از جمله دیگر مزایای لیفت سینه به شمار می رود، که بسیاری از خانم ها در پی به دست آوردن این مزیت هستند. زمانی که سینه ها دچار افتادگی می شوند، بدن شکل نافرمی به خود می گیرد. اما با انجام لیفت سینه می توان بسیاری از مشکلات نافرمی بدن را برطرف نمود. 

جذابیت بیشتر بخشید به سینه ها:

از جمله مهمترین مزایای لیفت سینه باید به جذابیت بخشیدن این عمل به سینه ها اشاره نماییم. افرادی که علاقه مند به داشتن سینه های خوش فرم هستند، بیشتر به سراغ جراحی لیفت سینه می روند. تا با انجام این روش درمانی، جذابیت ظاهری سینه های خود را افزایش دهند. 

کاهش سوزش زیر سینه ها: 

انجام لیفت سینه می تواند به افرادی که به دلیل داشتن سینه های افتاده، همیشه با عرق سوزی، خارش و ... مواجه هستند کمک شایانی نماید. از این رو این مورد از مزایای لیفت سینه را باید بهترین مزیت به شمار آوریم. با انجام این روش درمانی می توان به مزایای فوق العاده ای دست یافت.  

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران