عمل اسلیو معده
لیفت سینه چگونه می تواند افتادگی سینه ها را برطرف کند؟ لیفت سینه

لیفت سینه چگونه می تواند افتادگی سینه ها را برطرف کند؟

خانم هایی که با مشکل افتادگی سینه درگیر هستند، چه روشی را می توانند برای رها شدن از این مشکل انتخاب کنند؟ آیا لیفت سینه می تواند به آنها در برطرف کردن مشکل افتادگی سینه ها کمک شایانی نماید؟ جراحی لیفت باید توسط چه افرادی و به چه روشی انجام شود؟ برای پاسخ دهی به این قبیل سوالات بهتر است ما را همراهی کنید.

 

در این مطلب به برخی از مهمترین سوالات خانم در خصوص بالا کشیدن سینه ها خواهیم پرداخت. از جمله: 

1- اهمیت جراحی ماستوپکسی برای برطرف کردن سینه های افتاده چیست؟ 

2- چه کسانی بهترین کاندید برای روش درمانی لیفت سینه می باشند؟ 

3- آیا لازم است پیش از جراحی لیفت با پزشک مشورت نمود؟ 

 

اهمیت جراحی ماستوپکسی برای برطرف کردن سینه های افتاده چیست؟ 

خانم ها معمولا به دلایل مختلفی درگیر مشکل افتادگی سینه ها می شوند. از این رو این دسته از افراد همیشه به دنبال آن هستند که یک روش درمانی مناسب برای برطرف کردن این مشکل بیابند. جراحی ماستوپکسی یا لیفت سینه را باید یکی از بهترین و ساده ترین روش های درمانی برای برطرف کردن این مشکل به شمار آوریم. 

با انجام جراحی ماستوپکسی می توانید شاهد زیباتر شدن اندام خود و برطرف شدن مشکل افتادگی سینه های خود باشید. البته این روش درمان نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد. از این رو حتما در نظر داشته باشید که به سراغ پزشک متخصص و با تجربه ای در این زمینه روید. تا در زمانی کوتاه جراحی لیفت سینه بر روی سینه های شما انجام داده، و بسیاری از مشکلات را از شما دور نماید. 

لیفت سینه یا ماستوپکسی را باید یکی از روش های جراحی پلاستیک به شمار آوریم، که در تمام دنیا طرفداران خاص خود را دارد. در ایران نیز بیماران بسیاری به سراغ آقای دکتر علی امیراحمدی متخصص و جراح زیبایی می روند، تا این جراحی را زیر نظر ایشان انجام دهند. دکتر امیراحمدی از مهارت و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار است، و با دقت بسیاری جراحی لیفت را انجام می دهد.

چه کسانی بهترین کاندید برای روش درمانی لیفت سینه می باشند؟ 

بسیاری از روش های درمانی برای برطرف کردن مشکلات بدن، مناسب همه اشخاص نمی باشد. از این رو باید پیش از جراحی تمامی شرایط لازم را برای جراحی ماستوپکسی در نظر گرفته و آنها را بررسی نمایید. تا در صورتی که شما کاندید مناسبی برای انجام این روش درمانی هستید، اقدام به جراحی نمایید. 

لیفت سینه اصولا برای خانم هایی که این روش را انتخاب می کنند، عارضه ای به وجود نمی آورد. اما مسلما نتیجه این روش درمانی برای هر شخص متفاوت جلوه خواهد نمود. از این رو بهتر است بدانیم چه کسانی با داشتن چه شرایطی، می توانند کاندیدای مناسبی برای جراحی ماستوپکسی باشند. 

از جمله مهمترین شرایط این دسته از افراد عبارتند از:

عدم مصرف دخانیات و سیگار 

کوتاه تر بودن یکی از سینه ها نسبت به سینه دیگر 

داشتن سلامت جسمانی پیش از عمل لیفت سینه، برای کسب نتیجه مطلوب جراحی 

بزرگ بودن بیش از اندازه نوک سینه و دچار کشیدگی شدن پوست بیمار 

حساس شدن نسبت به ظاهر سینه ها و از بین رفتن زیبایی و حجم آنها 

به سمت پایین حرکت کردن سر پستان ها و هاله اطراف آن 

داشتن سینه های باریک، آویزان و دراز شده 

عدم استفاده از لباس زیر برای مدت طولانی، منجر به افتادگی نوک سینه ها می شود. افرادی که این دسته از شرایط را دارا می باشند، کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت سینه به شمار می روند. 

آیا لازم است پیش از جراحی لیفت با پزشک مشورت نمود؟ 

مسلما پیش از اقدام به هر نوع جراحی، لازم است ابتدا به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه شود. در صورتی که شخصی با پزشک خود در این خصوص مشاوره نکند، ممکن است در اینده با مشکلات بسیاری رو به رو شود. صحبت کردن با پزشک قبل از لیفت سینه می تواند به بیمار کمک کند تا تصمیم درستی برای انجام این روش درمانی بگیرد. 

لازم است در جلسه مشاوره پیش از عمل، در مورد هدف خود از جراحی لیفت سینه با پزشک صحبت کنید. تا به این طریق پزشک مناسب ترین روش درمانی را به شما معرفی کند. از سوی دیگر لازم است بیمار در مورد بیماری های خاص خود به پزشک اطلاعاتی دهد. تا ایشان دارویی را برای مصرف ایشان تجویز کنند، که نسبت به آن آلرژی نداشته باشد. 

بیمارانی که در خصوص داشتن سابقه خانوادگی سرطان سینه، جراحی های قبلی و مسائل دیگر با پزشک خود صحبت می کنند، اصولا از نتیجه بهتری بعد از جراحی برخوردار خواهند شد. زیرا جراحی لیفت سینه از حساسیت بالایی برخوردار است، و باید با دقت زیادی انجام شود. 

افرادی که مکمل های گیاهی، الکل، تنباکو، ویتامین و .. مصرف می کنند نیز، بهتر است آن را با پزشک خود مطرح کنند. البته پزشک پس از بررسی ماموگرافی و بیوپسی سینه نیز می تواند به اطلاعات مناسب دیگری دست یابد. 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران