عمل اسلیو معده
انواع روش های لاغری سریع کدامند؟ لاغری سریع

انواع روش های لاغری سریع کدامند؟

آیا میدانید چند نوع روش برای رسیدن به لاغری وجود دارد؟ بهترین روش لاغری سریع کدام روش است؟ آیا می توان به جای انجام تمرینات ورزشی از روش سریع تری برای رسیدن به لاغری بهره مند شد؟ جراحی های لاغری تا چه میزان در رسیدن به تناسب اندام تاثیر گذار هستند؟

 

 

با ما همراه شوید تا در این مطلب به بررسی برخی از مسائل مهم در رسیدن به زیبایی و تناسب اندام بپردازیم. 

1- انواع روش های رسیدن به لاغری سریع کدام است؟

2- جراحی لاغری ابدومینوپلاستی چیست؟

3- جراحی لیپوماتیک چه روش درمانی است؟ 

4- ساده ترین روش رسیدن به لاغری کدام است؟

 

انواع روش های رسیدن به لاغری سریع کدام است؟ 

همه ما در مورد انواع روش های لاغری تا حدودی اطلاعات داریم. برخی از این روش ها ساده هستند، و برخی دیگر نیاز به زمان و مهارت دارند. مثلا بسته به این که تا چه میزان بدن چاق است، می توان از میان این روش های درمانی، یک روش را انتخاب نمود. 

در میان بهترین روش های لاغری سریع که باید به آنها اشاره نماییم، جراحی لیپوماتیک، جراحی لیپولیز و جراحی ابدومینوپلاستی نیز به چشم می خورد. افراد زیادی هستند که همیشه از چاق بودن خود ناراضی بوده و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. 

به همین منظور این دسته از افراد به سراغ جراحی های لاغری می روند، تا در زمانی کوتاه و با سرعت بالایی به تناسب اندام دست یابند. بدون تردید برای رسیدن به لاغری سریع بهترین راهکار انجام جراحی های مختلف خواهد بود. این جراحی ها توسط پزشک، بسته به شرایط بدنی افراد مشخص و انتخاب می شود. 

برای آنکه بدانید کدام یک از این روش ها متناسب با اضافه وزن شما است، لازم است به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح لاغری در اولین جلسه، شاخص توده بدنی فرد را مورد بررسی قرار می دهد و بهترین روش جراحی لاغری سریع را به بیمار معرفی می کند. 

در صورتی که پزشک شما از مهارت و تخصص بالا در تشخیص روش درمانی برخوردار نباشد، ممکن است راهکار نامناسبی را به شما پیشنهاد نموده و مشکلات زیادی را برای سلامتی شما به بار آورد. 

جراحی لاغری ابدومینوپلاستی چیست؟ 

یکی از ساده ترین و بهترین روش هایی که میتوانیم برای رسیدن به لاغری سریع انتخاب کنیم، جراحی ابدومینوپلاستی است. این روش درمانی معمولا برای افرادی استفاده می شود که از شکم افتاده و آویزان برخوردار هستند. 

ممکن است زنان پس از زایمان با مشکل افتادگی شکم و آویزان شدن شکم مواجه شوند. زیرا خانم ها در اثر بارداری اصولا افزایش وزن را تجربه می کنند. اگر مستعد چاق شدن باشند، بارداری می تواند آنها را با اضافه وزن بسیار زیادی مواجه سازد. 

این دسته از افراد برای ان که لاغری سریع را تجربه کنند، نیاز به انجام جراحی لاغری خواهند داشت. یکی از این روش ها که تاثیر سریع و مناسبی بر روی بدن خواهد گذاشت، جراحی ابدومینوپلاستی است. البته لازم به ذکر است که این روش درمانی، کی از روش های تهاجمی به شمار می رود، که تهاجم آن نسبت به روشهای دیگر بیشتر خواهد بود. 

جراحی لیپوماتیک چه روش درمانی است؟ 

ایمن ترین، خاص ترین و بهترین روش لاغری سریع را باید جراحی لیپوماتیک به شمار آوریم. این روش کاملا بدون درد و خونریزی بوده، و نیازی به بیهوشی نیز ندارد. همین مزایا منجر شده است تا افراد زیادی به سراغ جراحی لاغری لیپوماتیک روند. 

علاوه بر آن نیز باید بگوییم جراحی لیپوماتیک برای مدت طولانی ماندگار است و تمام بیمارانی که این روش درمانی را برای لاغری سریع انتخاب نموده اند، به نتیجه دلخواه خود دست یافته اند. در جراحی لیپوماتیک، چربی هایی که در نواحی مختلف بدن انباشته شده اند، و زیبایی و تناسب اندام را دچار اختلال نموده اند، به راحتی تخریب شده و از بدن خارج می گردند.

لازم است در این روش لاغری سریع حتما به سراغ پزشکی روید که از مهارت و تجربه بسیار زیادی برخوردار باشد. زیرا لیپوماتیک یکی از روش های درمانی سریع و حساس است. نیاز است که توسط پزشک ماهر و با تجربه ای صورت پذیرد که نتیجه مناسب را از این روش درمانی به دست آورید. 

در کنار جراحی لیپوماتیک، نوع دیگری جراحی نیز وجود دارد، که از ان با نام جراحی لیپولیز یاد می شود. جراحی لیپولیز با امواج الکترونیکی صورت پذیرفته و چربی ها پس از سوزانده شدن، از بدن خارج می شوند. می توان با این روش هم به لاغری سریع دست یافت، و هم از چربی های استخراج شده برای دیگر قسمت های بدن استفاده نمود. 

ساده ترین روش رسیدن به لاغری کدام است؟ 

با وجود تمام جراحی هایی که از آنها یاد کردیم، لازم است روش های ساده دیگری را نیز بیان کنیم. مثلا جراحی اسلیو معده، جراحی بای پس معده و ... . این جراحی ها نیز از جمله جراحی های مناسب برای رسیدن به لاغری سریع می باشند، که از خطرات کمتری برخوردار هستند.

البته برای ان که بتوان نتیجه این دسته از جراحی های لاغری را مشاهده کرد، نیاز به مدت زمان خواهید داشت. اصولا افرادی که جراحی اسلیو معده انجام میدهند، قادر هستند پس از گذشت 6 ماه تا یکسال، شاهد نتیجه جراحی باشند. 

برخلاف روش های دیگر که به سرعت تناسب را به اندام انسان می رساند، این روش ها هم از حساسیت بیشتری برخوردار می باشند، و هم برای رسیدن به نتیجه مطلوب، لازم است مدت زمان مشخصی طی شود. افرادی که به سراغ لاغری سریع با روش های لیپوماتیک، لیپولیز، ابدومینوپلاستی و .. می روند، می توانند در اولین جلسه شاهد تغییر مناسبی در بدن خود باشند. 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران