عمل اسلیو معده
درمان مشکلات جنسی و زناشویی با عمل اسلیو معده عمل اسلیو معده

درمان مشکلات جنسی و زناشویی با عمل اسلیو معده

آیا می توان با انجام عمل اسلیو معده مشکلات جنسی را درمان کرد؟ دلیل بروز برخی از مشکلات جنسی در خانم ها و اقایان چیست؟ داشتن اضافه وزن می تواند مشکلات زناشویی به بار آورد؟ بدون تردید برای پاسخ دهی به این سوالات لازم است مطالعاتی صورت پذیرد. 

 

ما قصد داریم در این مطلب به بررسی موارد زیر بپردازیم:

1- وزن بدن چه تاثیری بر عملکرد جنسی دارد؟

2- عمل اسلیو معده چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

3- پس از جراحی اسلیو معده چه میزان از وزن کاهش می یابد؟

4- آیا جراحی اسلیو معده منجر به کاهش میل جنسی می شود؟

 

 

وزن بدن چه تاثیری بر عملکرد جنسی دارد؟

بسیاری از افراد همیشه تصور می کنند که مشکلات جنسی می تواند منشا روحی- روانی داشته باشد. اما باید بگوییم در بسیاری از مواقع، مشکلات جنسی و زناشویی ممکن است منشا جسمی داشته باشد. یعنی افراد به دلیل چاقی افراطی به این قبیل مشکلات مبتلا شوند.

افرادی که در بدن خود از چربی های اضافه رنج می برند، باید بدانند که این چربی ها در تولید هورمون های جنسی آنها نقش بسیار زیادی دارد. پس به جای ان که با روش های غیر اصولی به لاغری دست یابید، بهتر است از روش عمل اسلیو معده استفاده کنید. می توانید پس از عمل رژیم غذایی خود را نیز تغییر داده و به تناسب اندام و برطرف کردن مشکلات جنسی و زناشویی خود کمک کنید. 

 

عمل اسلیو معده چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

اگر جراحی عمل اسلیو معده توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام شود، بدون تردید مزایای بسیاری را برای بیمار به همراه خواهد داشت. آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح اسلیو معده، با انجام جراحی اسلیو معده کمک میکند تا بیمار بسیاری از مشکلات جسمی، جنسی و روحی خود را درمان کند. 

افرادی که به عمل اسلیو معده مبادرت می ورزند، به مزایای بسیاری دست می یابند. از جمله:

کاهش وزن در طی 18 ماه بعد از جراحی اسلیو معده 

عدم بروز مشکلات گوارشی در صورت نبود قسمتی از روده

کاهش احساس گرسنگی و بی اشتهایی 

حفظ روده در مسیر گوارشی

و ....

 

پس از جراحی اسلیو معده چه میزان از وزن کاهش می یابد؟

یکی از بهترین روش هایی که کمک می کند تا بدن وزن اضافه خود را کم کند، عمل اسلیو معده است. افرادی که زیر نظر پزشک متخصص اقدام به جراحی اسلیو معده می نمایند، معمولا 70 تا 90 درصد از وزن اضافه خود را در عرض یک سال و نیم از دست می دهند. 

یا به طور کلی تمامی افرادی که عمل اسلیو معده انجام می دهند، در طی یک سال بیش از 45 کیلو از وزن اضافه بدن خود را کم می کنند. در صورتی که این عمل توسط پزشک متخصص انجام شود، می تواند کمترین عوارض را برای بیمار به همراه داشته باشد. 

البته لازم است بیمار بعد از عمل اسلیو معده به مدت 2 الی 3 هفته استراحت نماید و از ورزش های سنگین دور باشد. در صورتی که بیمار بعد از جراحی اسلیو معده رژیم غذایی مناسبی داشته باشد، می تواند همیشه با وزن مناسب و ثابت مواجه شود. 

 

آیا جراحی اسلیو معده منجر به کاهش میل جنسی می شود؟ 

باید بگوییم جراحی اسلیو معده نه تنها منجر به کاهش میل جنسی نمی شود، حتی می تواند میل جنسی در افرادی که از مشکلات جنسی رنج می برند را افزایش دهد. افراد چاق به دلیل آنکه در بدنشان هورمون لپتین ترشح می شود، و منجر به تولید سلول های چربی میشود، میل جنسی کمی دارند. 

اما پس از عمل اسلیو معده هورمون لپتین در بدن کمتر ترشح شده و همین مسئله منجر به افزایش میل جنسی در برد می شود. علاوه بر آن لاغری و زیبایی تناسب اندام نیز می تواند میل جنسی را در افراد بالا ببرد. بسیاری از افراد که از چاقی رنج می برند، به دلیل ظاهر ناخوشایند شان تمایلی به مقاربت جنسی با همسرشان ندارند. اما پس از انجام جراحی اسلیو معده، بدون تردید می توانند احساس بهتری داشته باشند. 

 

سوالات متداول جراحی لاغری

چاقی چه تاثیری بر قوای باروری مردان دارد؟ 

آیا جراحی اسلیو معده برای افرادی که به بیماری کم کاری تیروئید مبتلا هستند مناسب است؟

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تامین اجتماعی چقدر است؟

آیا بعد از جراحی اسلیو معده می تواند باردار شد؟

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران