عمل اسلیو معده
درمان دیسک کمر با جراحی لاغری و اسلیو معده عمل اسلیو معده

درمان دیسک کمر با جراحی لاغری و اسلیو معده

دیسک کمر قابل درمان است؟ چه راهکارهایی وجود دارد تا این بیماری را به راحتی درمان کنیم؟ آیا درمان دیسک کمر با جراحی لاغری ممکن است؟ اسلیو معده تا چه میزان در کاهش درد های دیسک کمر موثر خواهد بود؟ این سوالات ممکن است بارها و بارها ذهن ما را به خود مشغول کند. اما برای دریافت پاسخ آن چه باید کرد؟ 

 

برای آن که بتوانیم به سوالات خود درباره درمان دیسک کمر با اسلیو معده پاسخ دهیم، لازم است برخی نکات را در مورد جراحی لاغری بدانیم: 

1- آیا افراد چاق برای درمان دیسک کمر با جراحی لاغری مناسب هستند؟

2- عمل لاغری چه کمکی می تواند به درمان درد مفاصل و کمر درد نماید؟

3- چه افرادی بیشتر در معرض کمر درد هستند؟

 

 

آیا افراد چاق برای درمان دیسک کمر با جراحی لاغری مناسب هستند؟

شاید بر این مسئله باور نداشته باشید، اما بسیاری از مردم دنیا که به بیماری کمردرد یا درد مفاصل مبتلا می شوند، به دلیل داشتن وزن اضافه است. هر چه میزان وزن انسان کمتر باشد، کمتر دچار درد های مفاصل می شود. از این رو افراد چاق همیشه با مشکلات بسیاری مواجه می شوند. 

محققان به این نتیجه رسیده اند که دیسک کمر با جراحی لاغری ارتباط مستقیمی دارد. به همین دلیل روش های جراحی لاغری مختلفی را برای کاهش وزن این دسته از افراد پیشنهاد می نمایند، تا در کوتاه ترین زمان ممکن از درد کمر و مفاصل خلاص شوند. 

از جمله بهترین روش های درمان دیسک کمر با جراحی لاغری باید به موارد زیر اشاره نماییم:

حلقه معده

پلیسه معده

بای پس معده

باندینگ معده

بالون معده 

و ...

این نکته را در نظر داشته باشید که هر چه میزان چاقی شما بیشتر باشد، جراحی لاغری بهتر می تواند به درمان کمر درد و درد مفاصل شما کمک نماید.

عمل لاغری چه کمکی می تواند به درمان درد مفاصل و کمر درد نماید؟

بدون تردید اولین و بهترین روشی که می تواند مشکل بیماری دیسک کمر را از بین ببرد، انجام تمرینات ورزشی است. اما آیا افرادی که بیش از 50 کیلو اضافه وزن دارند آیا میتوانند به راحتی تمرینات ورزشی انجام دهند؟ معمولا برای این افراد انجام تمرینات سخت و سنگین ورزشی، دشوار خواهد بود. 

پس بهترین راه برای آنها، درمان دیسک کمر با جراحی لاغری است. طبق تحقیقات انجام شده، تقریبا 81 درصد از بیمارانی که به علت چاقی مفرط از دیسک کمر رنج می بردند، پس از انجام جراحی اسلیو معده درد در ناحیه کمر و مفاصل آنها کاهش یافته است. 

علاوه بر آن بیش از 75 درصد از بیمارانی که عمل بای پس معده انجام داده اند نیز، موفق شده اند بیماری دیسک کمر و مفاصل خود را برای همیشه درمان کنند. پس می توانیم نتیجه بگیریم که علاوه بر آنکه درمان دیسک کمر با جراحی لاغری بهترین روش است، می تواند نتیجه بخش نیز باشد. 

البته این نکته را به خاطر بسپارید که انجام جراحی اسلیو معده توسط یک جراح متخصص و با تجربه، بسیار مهم است. بیمارانی که نزد آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح اسلیو معده، جراحی لاغری شده اند، از نتیجه به دست آمده پس از درمان رضایت کامل دارند. 

شاید ورزش کردن بتواند به میزان قابل توجهی بیماری دیسک کمر را در انسان درمان کند؛ اما در صورتی که انجام تمرینات ورزشی نتوانست به درمان این بیماری کمک کند، بهتر است به سراغ درمان دیسک کمر با جراحی لاغری روید. تا از نتیجه جراحی رضایت کامل به دست اورید و برای همیشه درد را از خود دور نمایید. 

چه افرادی بیشتر در معرض کمر درد هستند؟

بدون شک افرادی که از چاقی مفرط رنج می برند، بیشتر در معرض درد مفاصل و کمر درد خواهند بود. ستون فقرات انسان، زمانی که در انسان در حال استراحت است، وزن بدن را حمل می کنند. از این رو اگر فردی به اضافه وزن گرفتار باشد، ستون فقرات مجبور می شوند تا وزن بیشتری را تحمل کنند. که این مسئله در نهایت منجر به بروز بیماری دیسک کمر و مشکلات ستون فقرات در انسان می شود. 

علاوه بر آن افراد چاق همیشه از کمترین میزان تحریک برخوردار هستند. عدم انجام تمرینات ورزشی خود می تواند یکی از دلایلی باشد که این افراد به بیماری دیسک کمر مبتلا شوند. اما دیگر نباید نگران ان بود که این درد ها همیشگی هستند. زیرا درمان دیسک کمر با جراحی لاغری  بسیار نتیجه بخش بوده است و از این رو افراد بسیاری به سراغ این روش درمانی می روند. 

تصور کنید شخصی که از چاقی مفرط رنج می برد، در طول یک دوره 18 ماهه بیش از 45 تا 50 کیلو وزن خود را کاهش دهد، به نظر شما این قدمی بزرگ برای درمان دیسک کمر با جراحی لاغری  نخواهد بود؟ نتیجه جراحی لاغری برای این افراد بسیار مناسب بوده و از این رو عمل اسلیو معده در دنیا موفق به کسب محبوبیت شده است. 

سوالات لاغری

درمان دیسک کمر با جراحی لاغری چقدر نتیجه بخش است؟

بیمار پس از جراحی لاغری چند روز استراحت نیاز دارد؟

آیا لازم است بیمار پس از عمل لاغری مجددا برای ویزیت به پزشک مراجعه کند؟

بیمه تا چه میزان هزینه جراحی لاغری را می پردازد؟

بی ام آی بیمار باید چقدر باشد تا جراحی لاغری او مشمول بیمه قرار گیرد؟ 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران