عمل اسلیو معده
جدیدترین  و بهترین روش عمل لاغری کدام است؟ عمل لاغری

جدیدترین و بهترین روش عمل لاغری کدام است؟

آیا با انواع روش های جراحی لاغری آشنا هستید؟ درباره روش جراحی لاپاراسکوپی چه می دانید؟ آیا می دانید در میان روش های جراحی لاغری کدام یک بی خطرترین و ایمن ترین است؟ درباره عمل لاغری چه اطلاعاتی دارید؟ آیا در مورد روش های نوین و جدید جراحی چاقی مطمئن هستید؟ با ما همراه شوید.

 

ما قصد داریم در این مطلب به بررسی برخی از سوالات مهم در خصوص جراحی لاغری بپردازیم. از جمله:

1- جدید ترین و ایمن ترین روش لاغری کدام است؟

2- روش های عمل لاغری به چند نوع تقسیم می شوند؟

3- منظور از روش جدید لاغری با شیوه بالن معده چیست؟

4- روش مزوتراپی چقدر در کاهش وزن تاثیر گذار است؟

 

جدیدترین و ایمن ترین روش لاغری کدام است؟

لاغر شدن و خلاص شدن از دست تمامی چربی های اضافی بدن در تمام دنیا محبوبیت دارد. برخی با انجام روش های غیر جراحی تلاش می کنند تا تناسب اندام خود را به دست آورند. اما این روش ها بر روی بدن برخی از افراد بی تاثیر است. از این رو لازم است برای لاغر شدن روش های دیگری را انتخاب کنند. 

در میان تمام روش های عمل لاغری، جدیدترین ها مسلما از ایمنی بیشتری برخوردار می باشند. زیرا با پیشرفت تکنولوژی، هر روز روش های بهتر و جدیدتری برای لاغری به وجود می آید. از میان این روش ها می توانیم به جراحی اسلیو معده اشاره کنیم. شاید این روش جراحی جدید نباشد، اما نسبت به روش های جدید از خطر کمتری برخوردار است. 

هر یک از روش های جراحی چاقی مزایا و ویژگی های خاص خود را دارد. از این رو نمی توانیم بگوییم یک روش نسبت به روش دیگر ارجحیت دارد. اما مسلما کوچک کردن معده می تواند یکی از بهترین و ایمن ترین روش های عمل لاغری به شمار رود. آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح لاغری، پیش از آنکه بهترین روش را به بیمار خود معرفی کند، بر روی بدن بیمار بررسی های لازم را انجام می دهد. تا سریعترین روش را برای کاهش وزن ایشان معرفی کند. 

روش های عمل لاغری به چند نوع تقسیم می شوند؟

روش های مختلفی برای رسیدن به لاغری وجود دارد. از میان این روش ها باید به روش های مزوتراپی، پیکرتراشی، بای پس، روش نوین اسلیو معده، روش بالن معده و ... اشاره کنیم. در روش پیکرتراشی بیمار می تواند به راحتی چربی های اضافی بدن را برطرف کرده، و تناسب اندام خود را به دست آورد. 

برای این روش عمل لاغری معمولا از دستگاه های ویژه ای همچون بادی جت، لیپوساکشن و لیپوماتیک استفاده می شود. البته باید بدانید که این روش درمانی برای افرادی که از اضافه وزن افراطی رنج می برند مناسب نیست. تنها افرادی که دارای تناسب اندام هستند اما در برخی از قسمت های بدن خود چربی های اضافی دارند، می توانند از این روش درمانی بهره مند شوند. 

علاوه بر آن روش نوین اسلیو معده، که در دنیا از محبوبیت بسیاری برخوردار است، برای افرادی که از اضافه وزن زیادی برخوردار می باشند مناسب است. این افراد با عمل لاغری اسلیو معده، می توانند بیش از 80 درصد از وزن اضافی خود را کاهش دهند. یک جراحی موفقیت آمیز و نتیجه بخش. 

در روش اسلیو معده اصولا قسمتی از معده که هورمون گرسنگی ترشح می کند، از معده جدا شده و از بدن خارج می شود. از این رو بیمار کمتر احساس گرسنگی نموده، و موفق می شود در زمان کوتاهی به وزن ایده آل خود برسد. روش اسلیو معده را می توانیم کم خطرترین و بهترین روش جراحی لاغری به شمار آوریم. 

منظور از روش جدید لاغری با شیوه بالن معده چیست؟

یکی از تکنیک های جدید جراحی لاغری، بالن معده است. بسیاری از بیماران که در مورد روش های جدید عمل لاغری اطلاعاتی ندارند، تصور می کنند که جراحی بالن معده از شرایط دشواری برخوردار است. اما باید بگوییم این روش عالی و ساده، یکی از بهترین و جدیدترین تکنیک ها برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام است. 

بالنی که وارد معده می شود، قادر است بخش زیادی از معده را تصرف کند. از این رو بیمار دیگر قادر نخواهد بود به میزان زیادی غذا میل کند. این کاهش میزان اشتها نیز، برای بیمار لاغری و کاهش وزن به بار می اورد. باید در کنار روش های دائمی همچون اسلیو معده، از روش های غیر دائمی همچون بالن معده نیز یاد کنیم. این روش درمانی می تواند به عنوان یکی از روش های ساده عمل لاغری به شمار رود. 

روش مزوتراپی چقدر در کاهش وزن تاثیر گذار است؟

مزوتراپی که یکی دیگر از روش های جدید و نوین جراحی لاغری به شمار می رود، که می توان با استفاده از این روش چربی های اضافی بدن را برطرف نمود. با روش مزوتراپی عصاره گیاهان، ویتامین ها و هورمون های مختلف به قسمت های متنوع بدن تزریق می شود. 

زمانی که این مواد با چربی ها مواجه می شوند، منجر به از بین رفتن آنها شده و از این رو عمل لاغری بدون هیچ دردسری انجام خواهد شد. روش مزوتراپی علاوه بر آن که قادر است چربی های اضافی بدن را از بین ببرد، می تواند به زیبایی و شادابی پوست نیز کمک شایانی نماید. در میان تمام روش های جراحی لاغری، باید این روش را ساده ترین و مناسب ترین به شمار آوریم. 

می توان با لاغر شدن بسیاری از بیماری ها را از بدن دور کرد. از جمله بیماری هایی همچون فشار خون بالا، دیابت، بیماری های قلبی و عروقی، مشکل آپنه خواب و ... . عمل لاغری برای هر شخصی که از اضافه وزن برخوردار است، مناسب خواهد بود.

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران