عمل اسلیو معده
بهترین روش بزرگ کردن سینه کدام است؟ بزرگ کردن سینه

بهترین روش بزرگ کردن سینه کدام است؟

داشتن سینه های بزرگ چه مزایایی می تواند برای خانم ها داشته باشد؟ آیا سینه ها را می تواند از حالت طبیعی خود تغییر داد؟ با چه روش های می توان اقدام به بزرگ کردن سینه ها نمود؟ هر روش جراحی لیفت سینه چه مزایای و معایبی برای بیمار به همراه خواهد داشت؟ آیا روش های لیفت سینه نتیجه مناسب را برای فرد متقاضی به همراه خواهند داشت؟ 

 

برای آنکه بتوانید به برخی از این سوالات پاسخ دهید، بهتر است با ما همراه شوید. ما قصد داریم در این مطلب به بررسی موضوعات زیر بپردازیم: 

1- دلیل اصلی کوچک بودن فرم سینه های چیست؟

2- بهترین روش های بزرگ کردن سینه

3- روش تزریق چربی برای بزرگ شدن سینه چگونه است؟

4- تزریق ژل چقدر می تواند منجر به بزرگ شدن سینه شود؟

 

دلیل اصلی کوچک بودن فرم سینه ها چیست؟

افرادی که از سینه های کوچکی برخوردار هستند، معمولا به دلایل خاصی درگیر این مشکل می شوند. برخی از آنها ممکن است به خاطر لاغری بیش از اندازه دارای سینه های کوچکی باشند، در حالی که برخی دیگر از خانم ها به دلیل مشکلات هورمونی درگیر این مشکل شده اند. امروزه روش های زیادی برای بزرگ کردن سینه وجود دارد، که می توان با استفاده از این روش ها به راحتی سینه ها را فرم دهی نمود.

البته شناسایی دلیل کوچک بودن فرم سینه ها، می تواند برای برطرف کردن این مسئله بسیار مناسب باشد. این که برخ به دلیل سوء تغذیه سینه های کوچکی داشته باشند، با استفاده از یک برنامه غذایی مناسب میتوان آنها را به فرم سینه های طبیعی رساند. اما افرادی که به صورت ژنتیکی از سینه های کوچکی برخوردار می باشند، بهتر است از روش جراحی بزرگ کردن سینه استفاده کنند. 

آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراحی زیبایی، با بررسی تمام این دلایل، بهترین روش را برای بیماران خود انتخاب می کند. تا فرم سینه های آنها را به میزان طبیعی رسانده و منجر به خوش فرم شدن اندام خانم ها شود. 

بهترین روش های بزرگ کردن سینه

روش های مختلف زیادی وجود دارد که می توان از آنها برای بزرگ کردن فرم سینه ها استفاده نمود. اما از میان تمامی این روش ها، برخی متداول تر بوده و نتیجه بهتری نیز به همراه می اورد. از میان این روش ها باید به جراحی زیبایی و فرم دهی سینه با کاشت پروتز اشاره کنیم. این روش بهترین نتیجه را برای متقاضیان به همراه خواهد داشت.

از سوی دیگر می توان با استفاده از تزریق ژل و چربی به راحتی به بزرگ کردن سینه کمک کرد. البته لازم است این مسئله را در نظر داشته باشید که برای انجام هر کدام از این روش ها، حتما باید به پزشک متخصص و با تجربه مراجعه کنید. تا در کنار کسب نتیجه مطلوب، درگیر مشکلات پس از جراحی نشوید. 

علاوه بر این روش ها، می توانیم به جراحی لیفت سینه و پروتز نیز اشاره کنیم. این روش نیز در دنیا بسیار رایج بوده و افراد زیادی برای بزرگ کردن سینه های خود از این روش استفاده می کنند. 

روش تزریق چربی برای بزرگ شدن سینه چگونه است؟

تزریق چربی برای بهبود فرم سینه ها، یک روش زمانبر و حساس است. زیرا برای این کار باید پزشک متخصص چربی های اضافی را از قسمت های دیگر بدن خارج نموده، سپس از آن برای سینه ها و دیگر قسمتهای بدن استفاده کند. پس تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه نیاز به چند روش درمانی دارد. اولین روش لیپوساکشن برای خارج کردن چربی، و پس از آن تزریق نمودن آن به محل مورد نظر.

معمولا پزشک برای خارج کردن چربی از بدن بیمار، شکاف کوچکی در قسمت شکم، پهلو، ران و دیگر قسمت های بدن ایجاد می کند. پس از  آن با روش لیپوساکشن بافت سینه ها را شکسته، و آنها را از بدن خارج می کند. در نهایت نیز چربی های خارج شده از بدن را مجددا به بدن تزریق می کند. البته برای تزریق چربی می توان محل های خاصی همچون سینه ها، باسن، صورت و .. را انتخاب کرد. 

تزریق ژل چقدر می تواند به منجر به بزرگ شدن سینه شود؟

تزریق ژل یکی دیگر از روش های بزرگ کردن سینه به شمار می رود، که بسیار متداول است. این روش جراحی برای افرادی که تمایل به انجام جراحی های تهاجمی ندارند، مناسب است. زیرا نیازی به بیهوشی نداشته و برای تزریق ژل به اتاق عمل نمی روند. اما این روش درمانی پرهزینه بوده و مدت زمان کوتاهی نیز ماندگاری دارد. معمولا ژل تنها تا 2 سال در بدن باقی می ماند. پس از آن لازم است مجددا اقدام به تزریق ژل نمایید. 

البته این روش بزرگ کردن سینه ساده ترین و راحت ترین روش بوده و همین ویژگی منجر شده است تا افراد زیادی در دنیا  ترجیح دهند فرم سینه های خود را با این روش تغییر دهند. لازم است حتما پیش از تزریق ژۀ به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا بررسی های لازم بر روی بدن شما انجام شود. 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران