عمل اسلیو معده
بهترین جراح لاغری چگونه شناسایی می شود؟ بهترین متخصص لاغری

بهترین جراح لاغری چگونه شناسایی می شود؟

لاغری چقدر می تواند در زیبایی من تاثیر گذار باشد؟ آیا لازم است برای زیباتر شدن و رسیدن به تناسب اندام، جراحی لاغری انجام داد؟ بهترین جراح لاغری را چگونه می توان از پزشکان دیگر متمایز کرد؟ با ما همراه باشید تا هر اطلاعاتی که در خصوص جراحی لاغری و بهترین جراح میخواهید بدانید، به دست آورید. 

 

ما قصد داریم در این مطلب به بررسی سوالات متداول بسیاری از متقاضیان لاغری و تناسب اندام بپردازیم. از جمله:

1- جراحی لاغری چیست و چرا از اهمیت برخوردار می باشد؟

2- چگونه می توانیم بهترین جراح لاغری را بیابیم؟

3- آیا جراح لاغری باید از هر نظر بیمار را حمایت کند؟

 

جراحی لاغری چیست و چرا از اهمیت برخوردار می باشد؟

یکی از ساده ترین روش هایی که می تواند به انسان کمک کند تا زیبایی و تناسب اندام خود را به دست آورد، جراحی لاغری است. این روش درمانی مدت زمان کوتاهی است که در میان مردم شایع شده است. اما نتیجه مناسبی که با خود به همراه داشته است، منجر شده تا به سرعت در میان افراد چاق به محبوبیت برسد. 

انجام این جراحی مسلما نیاز به یافتن بهترین جراح لاغری دارد. تا نتیجه ای که بیمار در نظر دارد را با اطمینان کامل به دست اورد. انجام جراحی لاغری زیر نظر یک پزشک متخصص، مسلما می تواند زیبایی و تناسب را برای انسان به همراه داشته باشد. 

این نکته را به خاطر داشته باشید که پزشکان زیادی ممکن است جراح لاغری باشند، اما بدون شک جراحی توسط تمام پزشکان نمی تواند نتیجه مطلوب را برای بیمار به همراه داشته باشد. از این رو لازم است به سراغ بهترین جراح لاغری روید، تا در کنار هزینه زیادی که برای انجام این عمل متقبل می شوید، از نتیجه رضایت مند اطمینان حاصل نمایید. 

چگونه می توانیم بهترین جراح لاغری را بیابیم؟

ملاک های بسیار زیادی وجود دارند، که به ما کمک می کنند تا پزشک جراح لاغری رو بیابیم. برخی از این ملاک ها، نیاز به بررسی دارند و برخی دیگر نیاز به توجه. از جمله مهمترین آنها باید به موارد زیر اشاره کنیم:

نتایج قبل و بعد از عمل 

بدون شک هیچ چیز نمی تواند به اندازه یک عکس، به شما در یافتن بهترین جراح لاغری کمک کند. کافیست به وب سایت پزشک مورد نظر خود مراجعه نمایید، و از طریق گالری تصاویری از بیمارانی که توسط ایشان جراحی شده اند را مشاهده کنید. 

هر چه قدر تعداد عکس ها و بیمارانی که جراحی لاغری انجام داده اند بیشتر باشد، بدان معناست که می توانید بر روی آن پزشک حساب کنید. آقای دکتر علی امیر احمدی، متخصص و جراح لاغری و اسلیو معده، تصاویر تمام بیماران خود را که جراحی نموده است در گالری وب سایت خود منتشر نموده است. می توانید با دقت تصاویر را مشاهده نموده، و تصمیم بگیرید. 

نظر بیماران و مراجعه کنندگان

برخی از افراد برای یافتن بهترین جراح لاغری به سراغ بیماران دکتر می روند. تا نظر آنها را پرس و جو نموده، و بر حسب میزان رضایت بیماران پزشک، تصمیم گیری نمایند. حتی برای بررسی این مورد می توان به شبکه اجتماعی فعال پزشک مراجعه نمود، و در بخش نظرات، نظر دیگران بیماران پزشک را مشاهده کرد. 

البته اگر بتوانید با بیماران دیگر پزشک ملاقات نموده و از نزدیک با آنها صحبت کنید، می تواند در کسب اطلاعات بیشتر به شما کمک شایانی نماید. 

آیا جراح لاغری باید از هر نظر بیمار را حمایت کند؟

از آنجایی که جراحی لاغری یک عمل ساده به شمار نمی رود، لازم است بهترین جراح لاغری برای مدت های طولانی از بیمار خود حمایت نموده و مراقبت های لازم را برای ایشان تجویز کند. این جراحی در یک روز انجام نمی شود و به پایان نمی رسد. 

از این رو پزشک باید پیش از عمل، بعد از عمل، در طی عمل و در تمام شرایط حمایت و پشتیبانی خود از بیمار را در نظر گیرد. دوره های مشخصی وجود دارد که باید بهترین جراح لاغری رعایت نماید. که این دوره ها عبارتند از:

ارزیابی اولیه بیمار 

ارائه رژیم غذایی مناسب قبل از جراحی 

ارائه رژیم غذایی بعد از عمل جراحی و توصیه های مهم 

بررسی آزمایشات بیمار

ویزیت دوره ای به صورت منظم 

بررسی نتیجه جراحی لاغری 

و .... 

 

سوالات لاغری 

آیا میزان تخصص جراح برای جراحی لاغری مهم است؟

مسلما اولین مسئله که بیمار باید پیش از مراجعه به جراح لاغری در مورد آن اطلاعات بدست اورد، داشتن تخصص پزشک است. متخصص جراحی لاغری بدون شک بهترین جراح لاغری خواهد بود.

آیا بیمه تامین اجتماعی هزینه های جراحی لاغری را تقبل می کند؟

در صورتی که شاخص توده بدنی بیمار بالا باشد، برای انجام جراحی می توان از بیمه هزینه را دریافت کرد. از این رو لازم است پزشک ابتدا شاخص توده بدنی بیمار را مشخص نمایند، تا مشخص گردد می توان از بیمه استفاده نمود یا خیر.

چند وقت بعد از شکست کرونا بیمار قادر به انجام جراحی اسلیو معده خواهد بود؟

معمولا برای انجام جراحی لاغری بعد از عبور از شرایط بیماری کرونا، 1 ماه زمان مناسبی است. تا احتمال ناقل بودن بیمار منتفی شده و زیر نظر بهترین جراح لاغری اقدام به جراحی نماید. 

در صورتی که شاخص توده بدنی بیمار کمتر از 40 باشد، هزینه جراحی لاغری چقدر است؟

افرادی که از شاخص توده بدنی کمتر از 40 برخوردار هستند، معمولا باید هزینه جراحی را به صورت آزاد پرداخت کنند. هزینه این عمل بین 22 تا 27 میلیون تومان خواهد بود. 

آیا لازم است بهترین جراح لاغری به همه روش های درمانی تسلط داشته باشد؟

بله. در صورتی که پزشک از تمام روش های جراحی لاغری مطلع باشد، می تواند بهترین و موفقیت آمیزترین جراحی را به بیمار خود پیشنهاد کند. 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران