عمل اسلیو معده
انتخاب بهترین جراح چاقی؛ راه مطمئن رسیدن به تناسب اندام بهترین جراح لاغری

انتخاب بهترین جراح چاقی؛ راه مطمئن رسیدن به تناسب اندام

آیا شما هم آرزوی داشتن اندامی ایده آل را در سر می پرورانید؟ برای دستیابی به اندام مناسب چه باید کرد؟ انتخاب بهترین جراح چاقی تا چه میزان می تواند در کسب نتیجه موثر باشد؟ بهترین جراحان لاغری و چاقی چه کسانی هستند؟ 

 

با ما همراه باشید تا در این مطلب به بررسی مطالب زیر بپردازیم. 

1- بهترین پزشک و جراح اسلیو معده کیست؟

2- مهمترین ویژگی های بهترین جراح چاقی چیست؟

3- بیمار باید چه انتظاری از بهترین جراح لاغری یا چاقی خود داشته باشد؟

 

بهترین پزشک و جراح اسلیو معده کیست؟

هر یک از افراد چاق، همیشه با این مسئله درگیر هستند که چگونه می توانند به تناسب اندام دست یابند؟ از این رو به سراغ پزشک ها و جراحان بسیاری می روند، تا از آنها جهت انجام جراحی لاغری مشورت بگیرند. اما آیا هر پزشکی می تواند نتیجه جراحی چاقی را مثبت کند؟

بدون تردید خیر. لازم است بیمار پیش از انجام جراحی، بهترین جراح چاقی را شناسایی نموده، و نزد ایشان بررسی های لازم را بر روی بدن خود انجام دهد. در صورتی که پزشک تمام بررسی های لازم را بر روی بدن بیمار انجام داد، می تواند روش جراحی مناسب را به ایشان پیشنهاد کند.

آقای دکتر علی امیر احمدی، متخصص و جراح اسلیو معده معمولا در جلسه اول پیش از جراحی، تمامی موارد لازم را در مورد شاخص توده بدنی بیمار بررسی می کند. در صورتی که شاخص توده بدنی بیمار مناسب انجام جراحی اسلیو معده باشد، این روش را پیشنهاد می کند.

در غیر این صورت روش های دیگری را به بیمار پیشنهاد می نماید. معمولا بهترین جراح چاقی پزشکی است، که واقع بینانه بیمار را در رسیدن به تناسب اندام راهنمایی کند. تا مبادا پس از جراحی مشکلات دیگری نیز بیمار را به خطر اندازد. 

مهمترین ویژگی های بهترین جراح چاقی چیست؟

تمام پزشکان و جراحان برای رسیدن به درجه بهترین بودن، تلاش می کنند. بسیاری سالها زمان صرف می کنند تا با مطالعه و افزایش توانایی و دانش خود، در میان دیگر پزشکان بهترین شناخته شوند. اما مسلما برای آن که بیماری بتواند بهترین جراح چاقی را بشناسد، لازم است برخی از مهمترین ویژگی های بهترین جراح را بداند. 

ویژگی هایی که می توانیم برای بهترین جراح و پزشک چاقی بیان کنیم، عبارت است از:

پاسخگویی تمام وقت به بیمار 

متعهد بودن در انجام جراحی مناسب 

نگاه کردن به بیمار به عنوان یک انسان، نه وسیله ای که می توان با آن کسب درآمد نمود.

همراهی کردن بیمار توسط بهترین جراح چاقی تا زمان بهبودی کامل 

داشتن علم و دانش مناسب در کنار مدرک تحصیلی، جهت انجام جراحی چاقی 

تماس برقرار کردن با بیمار در صورت داشتن سوال و یا مشکل جدی قبل و بعد از جراحی چاقی 

ارائه دادن دستوران غذایی مناسب به بیمار، پس از جراحی چاقی 

پایش کامل بیمار توسط بهترین جراح چاقی تا زمانی که روند کاهش وزن مطابق با برنامه پیش رود.

بیشتر پزشکانی که از تجربه و مهارت بالایی در انجام جراحی برخوردار هستند، بیش از کسب درآمد، به سلامتی بیمار خود اهمیت می دهند. 

بیمار باید چه انتظاری از بهترین جراح لاغری یا چاقی خود داشته باشد؟

بسیاری از بیماران نمی دانند که لازم است انتظاراتی را در زمان جراحی و پس از آن از پزشک خود داشته باشند. اولین انتظار بیمار باید این باشد که بهترین جراح چاقی او زمان مناسب را در اختیارش قرار دهد. ممکن است بیمار در طی انجام جراحی با سوالات بسیاری مواجه شود، یا آنکه برخی اطلاعات خاص را با پزشک خود در میان بگذارد.

برای این کار لازم است از سوی پزشک خود، زمان لازم را دریافت نموده باشد. در زمان تعیین شده پزشک و بیمار با یکدیگر به تبادل اطلاعات می پردازند. که در نتیجه این کار بهترین جراح چاقی، می تواند نتیجه مطلوب تری از جراحی را برای بیمار به همراه داشته باشد. 

بیمار لازم است این نکته را بداند که پس از انجام جراحی لاغری زیر نظر پزشک، احتمالا درد خواهد کشید. از این رو پزشک باید در این زمان کنار بیمار باشد تا راهکاری مناسب برای ایشان ارائه نماید. تا درد کمتری احساس نموده، و در زمان کوتاهی بهبودی خود را به دست آورد. 

 

سوالات لاغری 

میزان هزینه جراحی چاقی زیر نظر بهترین جراح چاقی چقدر است؟

در حال حاضر هزینه جراحی لاغری زیر نظر بهترین جراحان، معادل 30 میلیون تومان می باشد. اما در صورتی که برخی از شرایط برای انجام جراحی متفاوت شود، ممکن است این میزان هزینه کم یا زیاد شود. 

چگونه می توانیم بدانیم مدرک جراح چاقی چیست؟

پزشکانی که در سرنسخه آنها متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی نوشته شده باشد، به این معناست که ایشان از تجربه در زمینه انجام عمل چاقی و لاغری برخوردار هستند. اما دارای بورد تخصصی نمی باشند. از این رو برای انتخاب بهترین جراح چاقی لازم است به سرنسخه ایشان توجه نمایید، که نوشته شده باشد فلوشیپ فوق تخصص لاپاراسکوپی. 

چه کسانی می توانند اقدام به انجام جراحی اسلیو معده نمایند؟

 معمولا افرادی که از شاخص توده بدنی بالای 40 برخوردار هستند، مناسب ترین کاندیدا برای انجام جراحی اسلیو معده به شمار می روند. اما برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است با پزشک ارتباط برقرار نمایند.

مهمترین فواید اسلیو معده چیست؟

افرادی که زیر نظر بهترین جراح چاقی اقدام به انجام اسلیو معده می نمایند، در زمانی کوتاه بین 6 ماه تا یک سال به تناسب اندام دست می یابند. بدون اینکه آسیب و درد زیادی را تحمل کنند. 

بهترین روش جراحی چاقی که پزشکان پیشنهاد می نمایند کدام است؟

در سراسر دنیا، بهترین پزشکان به بیماران انجام جراحی اسلیو معده را پیشنهاد می نمایند. زیرا این روش درمانی نتیجه مناسبی به همراه دارد، در حالی که آسیب کمتری به بدن وارد می کند. 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران