عمل اسلیو معده
بهترین تکنیک های لاغری سریع کدامند؟ لاغری سریع

بهترین تکنیک های لاغری سریع کدامند؟

از طریق چه تکنیک هایی می توان به لاغری سریع دست یافت؟ آیا تنها راه رسیدن به تناسب اندام لاغری جراحی لاغری است؟ تمرینات ورزشی و رژیم غذایی به چه میزان می تواند در رسیدن به تناسب اندام موثر واقع شود؟ آیا پزشکان لاغری توصیه های خاصی برای لاغر شدن به بیماران خود معرفی می کنند؟ 

 

ما قصد دارید در این مطلب به بررسی برخی از مهمترین سوالات در زمینه لاغری بپردازیم. از جمله: 

1- تاثیر رژیم غذایی بر روی لاغری چقدر است؟ 

2- آیا روانشناسی لاغری می تواند موانع کاهش وزن را از ذهن انسان دور کند؟ 

3- بهترین راهکار برای لاغری سریع کدام روش است؟ 

 

تاثیر رژیم غذایی بر روی لاغری چقدر است؟ 

یکی از مهمترین دغدغه های ذهنی بیشتر مردم دنیا، لاغر شدن و کاهش وزن است. اما تنها افرادی که از اضافه وزن افراطی و چاقی بیش از حد رنج می برند، می توانند درک کنند تا چه میزان لاغر بودن می تواند اهمیت داشته باشد. این دسته از افراد اصولا به دلیل چاقی، درگیر مشکلات زیادی می شوند.

از جمله بیماری های دیابت، فشار خون بالا، استرس، ناراحتی های قلبی و عروقی و دیگر مشکلات، از دلیل اصلی چاقی به شمار می رود. برای برطرف کردن این مشکلات و بیماری ها، بهترین روش لاغری سریع است. می توان با تناسب اندام مشکلات روحی، جسمی اجتماعی را تا حدود زیادی برطرف نمود. 

افرادی که راهکارهای مناسب از جمله رژیم غذایی را برای لاغری سریع انتخاب می کنند، موفق می شوند در زمان مناسبی به نتیجه مطلوب دست یابند. این دسته از افراد با مراجعه به پزشک متخصص، رژیم غذایی خاصی را مطابق با شاخص توده بدنی انتخاب می کنند، و پس از آن به درمان خود کمک می کنند.

البته برای آن که از این روش درمانی نتیجه مطلوب بدست آورید، لازم است در انتخاب پزشک زیبایی خود توجه ویژه ای کنید. زیرا در صورتی که پزشک از تخصص و تجربه بالایی در ارائه رژیم غذایی برخوردار باشد، می تواند بهترین روش درمانی را برای رسیدن به لاغری سریع به بیمار معرفی کند. 

آیا روانشناسی لاغری می تواند موانع کاهش وزن را از ذهن دور کند؟ 

برخی از پزشکان و متخصصان لاغری بر این عقیده هستند که روانشناسی لاغری می تواند تاثیر بسیاری بر روی ذهن فرد بیمار داشته باشد. تا با سرعت بیشتری به لاغری دست یابد. زیرا برخی باور های غلط ممکن است ذهن بیمار را مسموم نموده باشد. از این رو مانعی بزرگ برای کاهش وزن او به شمار رود. 

آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح لاغری پیش از آنکه روش های جراحی لاغری را به بیمار پیشنهاد نماید، ابتدا رژیم غذایی مناسب و تمرینات ورزشی را به ایشان توصیه می کند. از سوی دیگر در جلسه مشاوره ای که با بیمار خود برگزار می کند، تمامی فرایند های روانشناسی لاغری را بر روی ایشان انجام می دهد.

تا بیمار بداند برای رسیدن به لاغری سریع باید چه فرآیندهایی را طی کند. در صورتی که بیماری موفق نشود با این روش درمانی به نتیجه مطلوب دست یابد، پزشک شاخص توده بدنی اشان را بررسی می کند. پس از آن روش های جراحی لاغری و  چاقی را به ایشان معرفی می نماید. 

از جمله روشهای درمانی لاغری سریع باید به جراحی اسلیو معده، جراحی بای پس معده، جراحی حلقه معده و ... اشاره کنیم. هر یک از این روش ها تکنیک های خاص خود را دارند. به همین دلیل نیاز است پزشک ابتدا شرایط بیمار را بررسی نماید، پس از آن بهترین روش جراحی لاغری را برای ایشان انتخاب کند.

بهترین راهکار برای لاغری سریع کدام روش است؟ 

نکات مهمی وجود دارد که اگر بیمار به آنها توجه نماید، می تواند روند لاغری خود را سرعت بخشد. حتما در تبلیغات دنیای مجازی و رسانه های مختلف با داروها و تکنیک های لاغری زیادی مواجه شده اید. بهتر است این نکته را بدانید که هیچ یک از این روش ها از اعتبار لازم برخوردار نیستند. 

اگر قصد دارید در سلامت کامل به لاغری سریع دست یابید، بهتر است ابتدا به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. پس از آن نیز به تبلیغات دروغین و پوچ اهمیتی ندهد. هیچ بیماری موفق نشده است در عرض چند روز، چندین کیلو از وزن خود را کاهش دهد. مگر آن که به بیماری ها و مشکلات دیگری گرفتار شده باشد. 

حتی بیمارانی که برای لاغری سریع به سراغ روش های جراحی لاغری می روند نیز، تقریبا 6 ماه تا یک سال زمان لازم دارند تا به نتیجه مناسب در این زمینه دست یابند. پس به طور کلی نمی توانید روش های غیر استاندارد را برای رسیدن به تناسب اندام انتخاب کنیم. 

ابتدا بهتر است رژیم غذایی درمانی و ورزش کردن را برای رسیدن به تناسب اندام انتخاب کنیم. در صورتی که این روش ها نتیجه مطلوب را برای بیمار به همراه نداشت، می توان به سراغ روش های دیگر رفت. لاغری سریع با استفاده از هر روش ممکن است. تنها نیاز به صبر و کمی تلاش خواهد داشت. 

بیمارانی که جراحی لاغری و چاقی انجام می دهند نیز، باید پس از آن سبک زندگی و رژیم غذایی خود را به طور کامل تغییر دهند. رسیدن به لاغری بدون تردید با تغییر میسر خواهد شد. پس بهتر است بدون دستور پزشک از خوردن داروهایی که برای لاغری هستند خودداری کنید. 

اگر پزشک متخصص برای شما داروی تجویز نمود می توانید از آن برای رسیدن به لاغری سریع کمک بگیرد. در غیر این صورت، بهتر است تمرینات ورزشی و رژیم غذایی خود را به گونه ای برنامه ریزی نمایید، که به کاهش وزن شما کمک کند. لاغر شدن کار سختی است و نیاز به تلاش زیادی دارد. 

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران