عمل اسلیو معده
بزرگ کردن سینه با جراحی و غیرجراحی به چه صورت است؟ بزرگ کردن سینه با جراحی

بزرگ کردن سینه با جراحی و غیرجراحی به چه صورت است؟

آیا می توان بدون نیاز به جراحی سینه های بزرگی به وجود آورد؟ علت کوچک بودن سینه برخی از خانم ها چیست؟ مصرف دارو روش مطمئنی برای بزرگ کردن سینه ها به شمار می رود؟ بهترین روش های غیر جراحی برای بزرگ کردن سینه ها چیست؟ 

 

در این مطلب می توانید با اطلاعات مناسبی در خصوص نحوه فرم دهی به سینه ها آشنا شوید. بهتر است با ما همراه شوید.

1- مهمترین دلایل فرم دهی به سینه ها توسط خانم ها چیست؟ 

2- انواع روش های بزرگ کردن سینه کدامند؟

3- مزایای تزریق چربی برای فرم دهی به سینه ها چیست؟

 

مهمترین دلایل فرم دهی به سینه ها توسط خانم ها چیست؟

خانم های زیادی هستند که پس از کاهش وزن چشمگیر، دچار مشکلات خاصی می شوند. یا آن که به دلایل ژنتیکی و غیره، از ابتدا سینه های کوچکی دارند. این دسته از افراد با انجام جراحی، یا روش های دیگر به سراغ بزرگ نمودن سینه های خود می روند.

بزرگ کردن سینه را باید یکی از محبوب ترین روش های عمل زیبایی به شمار آوریم، که هیچ گونه محدوده سنی ندارد. معمولا بیشتر خانم هایی که به سراغ انجام جراحی های سینه می روند، دلایل خاصی دارند. از جمله مهمترین این دلایل باید به موارد زیر اشاره کنیم:

از بین رفتن سفتی و شادابی سینه ها و شل شدگی انها پس از کاهش وزن 

افزایش اعتماد به نفس با تناسب اندام بالا 

بازگرداندن حجم از دست رفته سینه ها در اثر شیردهی و کاهش وزن 

کوچک بودن بیش از حد سینه ها 

نامتقارن بودن و تفاوت در اندازه سینه ها 

جذابیت بخشیدن بیشتر به اندام با بزرگ کردن سینه

بهبود بخشیدن به تصویر ذهنی خود از بدن

انواع روش های بزرگ کردن سینه کدامند؟

اصولا روش های متعدد بسیاری برای بزرگتر کردن سینه ها وجود دارد. از این میان برخی به صورت غیر جراحی می باشند، و برخی دیگر به صورت جراحی. افرادی که از جراحی می ترسند یا ممکن است پس از جراحی با مشکلات بیشتری رو به رو شوند، بیشتر به سراغ روش های غیر جراحی بزرگ کردن سینه می روند.

آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح زیبایی، پس از بررسی شرایط بیمار، بهترین روش بزرگ تر کردن سینه ها را به ایشان پیشنهاد می کند. از این رو لازم است بیمار حتما پیش از انجام جراحی جلسه مشاوره ای با پزشک خود داشته باشد. 

اما آیا می دانید این روش های بزرگ کردن سینه به چه صورت می باشند؟ تزریق چربی یکی از ساده ترین و بهترین روش های غیر جراحی است که خانم ها برای فرم بخشی به سینه های خود انتخاب می کنند. علاوه بر آن تزریق ژل نیز وجود دارد که می تواند به میزان قابل توجهی در بدن تغییرات ایجاد کند. 

اما روش های جراحی بزرگ کردن سینه معمولا به روش پروتز سینه و لیفت سینه صورت می گیرد. هر یک از این روش های درمانی برای رسیدن به تناسب اندام، با روش دیگر متفاوت است. پس لازم است بیمار ابتدا زیر نظر پزشک قرار گیرد، و پس از آن بهترین روش را برای انجام این نوع جراحی انتخاب نماید. 

مزایای تزریق چربی برای فرم دهی به سینه ها چیست؟

تزریق چربی که یکی از متداول ترین و موثرترین روش های درمانی برای دستیابی به سینه های زیبا است، از مزایای زیادی برخوردار می باشد. بیشتر بیمارانی که به دنبال راهکاری برای بزرگ کردن سینه خود هستند، معمولا به سراغ روش تزریق ژل می روند. 

چربی ها ابتدا از روی بدن بیمار، در قسمت ران و باسن برداشته شده، و پس از آن به دیگر قسمتهای بدن تزریق می شود. با تزریق چربی می توان به راحتی سایز سینه ها را به اندازه یک کاپ افزایش داد. یکی از مهمترین مزایای بزرگ کردن سینه با تزریق چربی، فرم دهی و شکل دهی به سینه ها می باشد. 

از آنجایی که چربی ها ها ابتدا از بدن خود بیمار برداشته می شوند، پس از تزریق بر روی بدن شخص به هیچ عنوان مشکلاتی همچون عفونت و حساسیت های دیگر را در بدن به وجود نمی آورند. حتی احتمال پس زدن چربی ها پس از تزریق نیز در این روش درمانی وجود ندارد. 

خانم هایی که اقدام به انجام جراحی پروتز سینه نموده اند نیز، با روش تزریق چربی تمامی ایرادات و مشکلات غیر طبیعی بودن ظاهر سینه های خود را پنهان می کنند. حتی می توان با تزریق چربی بافت نرم تری به سینه ها بخشید. 

البته لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که برای بزرگ کردن سینه با استفاده از تزریق چربی، باید زمان بیشتری نسبت به روش های دیگر در نظر بگیرید. زیرا بیمار ابتدا باید از طریق لیپوساکشن چربی های اضافی بدن خود را خارج نماید، سپس دوره بهبود پس از لیپوساکشن را سپری نماید.

تا در نهایت بدن وی برای انجام جراحی زیبایی دیگری آماده شود. اما در نهایت بیمار می تواند به نتیجه بسیار مطلوبی با روش تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه دست یابد. 


منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

سوال از دکتر علی امیراحمدی

کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.

سوالات کاربران