چرا جراحی اسلیو معده بسیار محبوب است

چرا جراحی اسلیو معده بسیار محبوب است

چرا جراحی اسلیو معده بسیار محبوب است؟ هنگامی که شما تصمیم گرفته اید که زمان آن فرا رسیده است که یک بار و برای همیشه از طریق جراحی کاهش وزن با مشکل وزن خود مقابله کنید.
قدم بعدی شما این است که تصمیم بگیرید کدام گزینه برای اهداف شما بهترین است و تعداد زیادی گزینه برای جراحی لاغری وجود دارد.
از نظر محبوبیت، اسلیو معده یا اسلیو گاسترکتومی در رأس این لیست قرار دارد.
کلینیک دکتر امیر احمدی به تعداد زیادی از مردم کمک کرده اند تا سلامت خود را از طریق جراحی کاهش وزن اسلیو معده به دست آورند و ما هر گزینه موثر موجود از جمله آستین معده را ارائه می دهیم.
در اینجا نگاهی می اندازیم به این که چرا اسلیو معده بسیار محبوب می باشد و تقریباً دو سوم از جراحی های لاغری را تشکیل می دهند.

میزان موفقیت جراحی اسلیو معده

یکی از اولین چیزهایی که اسلیو معده را بسیار محبوب می کند، میزان موفقیت عالی آن است که بین 80 تا 90 درصد است.
به طور متوسط، افرادی که تحت این عمل جراحی کاهش وزن قرار می گیرند، 60 تا 70 درصد وزن اضافی خود را در عرض یک سال از دست می دهند.
از آنجایی که ما تجربه و زمان بیشتری با این روش‌ها داریم، می‌توانیم موفقیت طولانی‌مدت اسلیو معده را نیز مطالعه کنیم و نتایج به همان اندازه چشمگیر هستند.
به عنوان مثال، یک گزارش نشان داد که از 156 بیمار که تحت عمل جراحی اسلیو گاسترکتومی قرار گرفتند، تقریباً 95٪ از دست دادن شاخص توده بدنی (BMI) در سال اول، 90٪ در پایان سه سال، و نزدیک به 75٪ در پنج سال گزارش کردند.
این واقعیت امیدوارکننده است که دیابت در 75 درصد بیماران بهبود یافته و اعداد فشار خون در 72 درصد بیماران بهبود یافته است.
به لطف موفقیت هایی مانند این، جراحی اسلیو معده افزایش تصاعدی داشته است.
برای اینکه ایده ای به شما بدهم، در سال 2011، گاسترکتومی اسلیو تقریباً 18 درصد از جراحی های لاغری را تشکیل می داد و تنها هفت سال بعد، این تعداد به نزدیک به 62 درصد افزایش یافت.

عملکرد عادی

مزیت دیگر گاسترکتومی اسلیو این است که ما فقط اندازه معده شما را کوچک می کنیم بدون اینکه هیچ یک از سایر فرآیندهای گوارشی شما را تغییر دهیم.
این موضوع به این معنی است که وقتی غذا می خورید، همچنان ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را جذب می کنید تا بعد از آن با کمبود مواد مغذی مواجه نشوید.

احساس سیری سریعتر

با اسلیو معده، اندازه معده شما را 80 تا 85 درصد کاهش می دهیم، به این معنی که شما خیلی سریعتر احساس سیری می کنید.

حتی بهتر از آن، بخشی از معده که ما برداشته می‌شویم، قسمتی است که بیشتر گرلین شما را تولید می‌کند، هورمونی که سیگنال گرسنگی را نشان می‌دهد.
بین سطوح پایین گرلین و معده کوچکتر، شما در کمترین زمان بر عادات غذایی خود کنترل خواهید داشت.

یک رویکرد کم تهاجمی برای جراحی لاغری

یکی دیگر از مزایای اسلیو گاسترکتومی ما این است که این روش را به روش لاپاراسکوپی انجام می دهیم.
با استفاده از این روش کم تهاجمی، ما فقط نیاز به ایجاد برش های بسیار کوچک داریم که از طریق آن یک دوربین و ابزارهای تخصصی را می کشیم که به ما امکان می دهد شکم شما را ببینیم و بدون متوسل شدن به جراحی باز عمل کنیم.
به لطف لاپاراسکوپی، شما به مزایای زیر پی می برید:
آسیب بافتی کمتر
از دست دادن خون کمتر
درد کمتر
کاهش خطر عفونت
همه اینها در کنار هم به معنای دوره نقاهت بسیار کوتاه تری برای شما هستند.

جمع بندی

با جراحی اسلیو معده، دو نکته مهم وجود دارد. اولین مورد محدودیت معده است.
با معده بسیار کوچکتر، فضای کمتری برای دریافت غذا وجود دارد.
بنابراین، افرادی که عمل جراحی اسلیو معده انجام میدهند دیگر قادر نیستند که به اندازه قبل غذا میل کنند.
نکته بعدی کاهش یافتن اشتها از لحاظ فیزیولوژیکی می باشد.
برداشتن قسمت اعظم معده باعث ایجاد تغییرات شیمیایی در بدن می شود که باعث کاهش اشتها می شود.
هورمون های خاص – گرلین و لپتین – اشتها و تعادل انرژی را کنترل می کنند و ارتباط عمیقی با چاقی دارند.
با برداشتن بخشی از معده که این هورمون‌ها را تولید می‌کند، آستین معده تعادل هورمونی را تغییر می‌دهد و اشتها را به‌طور چشمگیری کاهش می‌دهد.
برای اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه آیا اسلیو معده برای شما مناسب است یا خیر می توانید با دریافت نوبت و مراجعه حضوری به کلینیک دکتر امیراحمدی در رابطه با این موضوع از متخصصین ما مشاوره دریافت نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با جراحی اسلیو معده می توانید مقاله مشابه ما را عمل اسلیو معده چیست | اطلاعات لازم درباره عمل اسلیو معده را مطالعه نمایید.

 

چرا جراحی اسلیو معده بسیار محبوب است

چرا جراحی اسلیو معده بسیار محبوب است

چرا جراحی اسلیو معده بسیار محبوب است

اشتراک:
Share on facebook
Share on twitter
برچسب ها:
[xyz-ips snippet="tags"]
سوال از دکتر علی امیراحمدی:
کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.
تمامی حقوق این سایت نزد برنامه نویس محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.
طراحی شده توسط واحد فنی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیراحمدی