لیفت سینه بدون جراحی

لیفت سینه بدون جراحی

لیفت سینه بدون جراحی

بدن انسان برای روی فرم ماندن، با چالش های متعددی مقابله می کند. زایمان، شیر دادن به نوزاد و چاقی نمونه های از این چالش ها هستند. با این حال، متوجه خواهید شد، که سینه ها به اندازه قبل زیبا نیستند. به این دلیل، که تغییرات بدن منجربه کشیدگی و افتادگی پوست سینه می شود. این تغییرات نا خوشایند، دائمی نخواهند بود. لیفت سینه بدون جراحی، کشیدگی و افتادگی سینه ها را برطرف می کند. در ادامه، به تعدادی از گزینه های غیر جراحی، برای لیفت سینه اشاره داریم. با توجه، به ویژگی های فردی و دسترسی آسان می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

لیفت سینه بدون جراحی چیست؟

اغلب افراد تصور می کنند، تنها راه زیبایی سینه، جراحی است. پیشرفت های پزشکی، روش های بدون نیاز به جراحی را برای زیبایی سینه به ارمغان آورده است. اگر به تغییر ظاهر خود بدون استفاده از روش های تهاجمی علاقه دارید، با پزشکان ما تماس بگیرید.

چگونگی لیفت سینه بدون جراحی

ماستوپکسی

ماستوپکسی روشی است، در سال های اخیر محبوبیت پیدا کرده است. این روش به بیهوشی، برش نواحی مورد جراحی، جای زخم، عفونت و دوره نقاهت ختم می شود. علاوه بر خطرات احتمالی جراحی لیفت سینه هزینه بالایی دارد. در صورتیکه، به زیبایی خود با حداقل هزینه و خطرات احتمالی علاقه دارید. گزینه لیفت سینه بدون جراحی، انتخاب مناسبی خواهد بود.

موارد لیفت سینه بدون جراحی

Thermibreast

اگر افتادگی سینه جزئی دارید، اTherminbreast گزینه خوبی برای بهبود است. این یک روش غیر تهاجمی است، که گرمای کنترل شده را به بافت زیر پوستی اعمال می کند. اینکار، باعث بهبود خطوط سینه و لیفت آن می شود. کلاژن سازی ناشی از انجام این روش پوست را سفت می کند. همچنین، باعث لیفت و بهبود ظاهری و ترک ها می شود.

RENUVION/J-PLASMA

Renuvion یک روش امیدارکننده, برای جوانسازی و لیفت سینه است. این روش از امواج فرکانس رادیویی هدفمند RF، برای گرمایش بافت نرم زیر پوستی استفاده می کند. زمانیکه RF و J-Plasma ترکیب شوند، گاز هلیوم یونیزه شده پوست اطراف را خنک می کند. این روش کلاژن را افزایش می دهد، و افتادگی پوست را احیا می کند. ترکیب این دو روش، راهی برای لیفت سینه بدون جراحی است. یکی از تفاوت های Renuvion با J-Plasma و ThermiBreast به عنوان روش های غیر تهاجمی، زمان بهبودی بیمار است.

TherminBreast، کمترین زمان بهبودی را دارد. اغلب بیماران، یک روز بعد از آن به زندگی روزمره باز می گردند. بیماران تحت درمان J-Plasma و Rensma برای بازگشت به زندگی عادی به چند روز استراحت نیاز دارند.این روش از امواج فرکانس رادیویی هدفمند RF، برای گرمایش بافت نرم زیر پوستی استفاده می کند. زمانیکه RF و J-Plasma ترکیب شوند، گاز هلیوم یونیزه شده پوست اطراف را خنک می کند.

این روش کلاژن را افزایش می دهد، و افتادگی پوست را احیا می کند. ترکیب این دو روش، راهی برای لیفت سینه بدون جراحی است. یکی از تفاوت های Renuvion با J-Plasma و ThermiBreast به عنوان روش های غیر تهاجمی، زمان بهبودی بیمار است. TherminBreast، کمترین زمان بهبودی را دارد. اغلب بیماران، یک روز بعد از آن به زندگی روزمره باز می گردند. بیماران تحت درمان J-Plasma و Rensma برای بازگشت به زندگی عادی به چند روز استراحت نیاز دارند.

 

لیفت سینه بدون جراحی

تمرینات نواحی سینه

ورزش های سینه، بعد از لیفت سینه بدون جراحی، نتیج مطلوب تری خواهد داشت. انجام مستمر ورزش های سینه، حجم عضلات سینه را افزایش می دهد، و لیفت را بهبود می بخشد.

APTOS threading

این روش، به عنوان نخ دیوکسانون PDO شناخته می شود. نخ های Aptos، با استفاده از سوزن زیر پوستی در زیر پوست سینه قرار می گیرد. در مرحله نخ ها به یکدیگر محکم می شوند، و به سمت استخوان ترقوه کشیده می شوند. این روش لیفت بدون جراحی، هیچ زخمی بر جای نمی گذارد. تاثیرات استفاده از آن تا حدود دو سال باقی خواهد ماند.

وکیوم لیفت سینه بدون جراحی

اگر به روش های غیر تهاجمی علاقمند هستید، با نام حجامت آشنایی دارید. در گذشته، درمان های سلامتی و زیبایی به صورت تهاجمی انجام می شدند. وکیوم سینه مانند حجامت عمل می کند، ماهیچه ها و پوست سینه را لیفت می کند. این روش، به گردش خون و نرمی رسوبات چربی سینه کمک می کند.

لیفت سینه با تزریق خون

این گزینه از طریق تزریق خون، و توسط پزشک انجام می شود. یک روز لیفت سینه بدون جراحی است، و در آن از پلاسمای غنی از پلاکت خون استفاده می کند. پلاسمای خون به نواحی سینه تزریق می شود، و باعث لیفت سینه ها می شود. لیفت سینه با تزریق خون روشی جدید است، بنابراین اطلاعاتی از عوارض جانبی طولانی مدت آن در دست نیست.

انتظارات بیمار از قبل و بعد از لیفت سینه

انتخاب یکی از روش های لیفت سینه بدون جراحی، باید به نکات زیادی توجه داشت. یکی از مهمترین نکات، نتایج بعد از درمان لیفت است. بیماران تحت درمان روش ThermiBreast، حداقل دو نیم سانتی متر بالا رفتن سینه را تجربه می کند.

هزینه لیفت سینه بدون جراحی

هزینه لیفت سینه بدون جراحی، به نوع روش انتخابی و امکانات انتخابی، متفاوت است. در صورتیکه، نتیجه مطلوب را کسب کنید، از مبلغ پرداختی پشیمان نخواهید شد. بهترین راه برای انتخاب روش مناسب، مشاوره با یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک و زیبایی با مجوز رسمی است.

اشتراک:
Share on facebook
Share on twitter
برچسب ها:
[xyz-ips snippet="tags"]
سوال از دکتر علی امیراحمدی:
کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.
تمامی حقوق این سایت نزد برنامه نویس محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.
طراحی شده توسط واحد فنی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیراحمدی