هزینه لیفت سینه

هزینه لیفت سینه چگونه محاسبه می شود؟

جراحی لیفت سینه چیست و به چه صورت انجام می شود؟ آیا این روش درمانی برای تناسب اندام جزو جراحی های زیبایی به شمار می رود؟ هزینه لیفت سینه نسبت به دیگر روش های جراحی زیبایی چقدر است؟ نحوه محاسبه هزینه های لیفت چگونه می باشد؟

جراحی لیفت سینه چیست و علت محبوبیت آن چه می باشد؟ 

یکی از ساده ترین و بهترین روش های رسیدن به سینه های زیبا، جراحی لیفت سینه می باشد. این روش درمانی نیز همچون دیگر روش های درمانی، شرایط و هزینه های خاصی را در بر میگیرد. از این رو لازم است که پیش از انجام عمل، در خصوص هزینه لیفت سینه اطلاعات لازم را به دست آورید.

بسیاری از خانم ها ممکن است در اثر بارداری و زایمان های پی در پی، دچار افتادگی سینه شوند. یا در برخی موارد، خانم ها به دلایل مختلف درگیر افتادگی نوک سینه شوند. از این رو این دسته از افراد به سراغ جراحی لیفت سینه می روند، تا زیبایی و تناسب را مجددا به اندام خود بازگردانند.

البته خانم ها بیشتر از آن که درگیر هزینه لیفت سینه باشند، بیشتر به این مسئله فکر میکنند که آیا این روش درمانی می تواند مناسب و موفقیت آمیز باشد یا خیر؟. به همین دلیل در خصوص هزینه های جراحی لیفت سینه اطلاعت چندانی ندارند.

اما لازم است پس از هر نوع عمل زیبایی، ابتدا در مورد هزینه های آن اطلاعات کسب کنید. تا بسته به آن بهترین روش درمانی را انتخاب نمایید. می توان با لیفت سینه، مشکلات قرینگی سینه ها را نیز به خوبی برطرف کرد. البته این مسئله را نیز در نظر داشته باشید که انتخاب پزشک متخصص و با تجربه برای لیفت سینه، و کسب نتیجه مطلوب، بسیار مهم است.

چگونه می توانیم میزان هزینه لیفت سینه را مشخص کنیم؟ 

هر روش درمانی هزینه های خاص خود را دارد. از این رو برای این که بتوانید هزینه های جراحی مورد نظر خود را تخمین بزنید، باید در مورد برخی مسائل اطلاعات لازم را داشته باشید. از جمله:

دستمزد جراح متخصص

هزینه آزمایشات پیش از لیفت سینه

هزینه داروی بیهوشی

هزینه نسخه های دارویی بعد از جراحی

لباس هایی که پس از عمل مورد استفاده قرار می دهید

تمامی این موارد در هزینه لیفت سینه موثر می باشند. از این رو بهتر است در نظر داشته باشید. این مسئله را در نظر بگیرید که میزان تجربه و تخصص پزشک، در کنار نوع عملی که انجام می دهد، و موقعیت جغرافیایی که در آن قرار دارد نیز، می تواند منجر به ایجاد تغییر در هزینه لیفت سینه شود.

آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح زیبایی، در تهران هزینه ای مطابق با تعرفه و موقعیت جغرافیایی که در آن قرار دارد دریافت می کند. پس نمی توانیم میزان دستمزد ایشان را با پزشکان دیگر در شهرستان ها مقایسه کنیم.

با این حساب برای ان که بدانید هزینه لیفت سینه برای شما به چه صورت محاسبه می شود، باید تمامی شرایط و عوامل موثر در تعیین هزینه را در نظر بگیرید.

انواع تکنیک های جراحی لیفت سینه به چه صورت است؟

تکنیک های مختلفی برای انجام جراحی لیفت سینه وجود دارد، که بسته به شکل و بافت سینه و هدف از انجام جراحی توسط پزشک تعیین می شود. این مسئله نیز می تواند به نوبه خود، در هزینه لیفت سینه موثر واقع شود. زیرا انتخاب روش مناسب برای جراحی، ممکن است هزینه بیشتری را برای بیمار به همراه داشته باشد.

این که چه میزان بافت و چربی را باید از سینه برداشت، تا سینه شکل و فرم خود را به دست آورد، فاکتوری است که در انتخاب تکنیک مناسب لیفت سینه، مهم می باشد. زمانی که پزشک تمامی بررسی های لازم را بر روی بدن بیمار انجام داد، میتواند تکنیک مناسب را انتخاب نماید. تا در نتیجه، به نتیجه دلخواه از انجام این روش درمانی دست یابد.

برخی از مواقع که میزان هزینه لیفت سینه روند افزایشی می یابد، به این دلیل است که، پزشک در کنار لیفت سینه اقدام به پروتز سینه نیز می نماید. برخی از خانم ها از آنجایی که در سینه های خود بافت کافی ندارند، دچار افتادگی سینه می شوند. به همین دلیل نیز، باید لیفت سینه انجام دهند.

از جمله تکنیک های مناسب برای لیفت سینه، عبارتند از:

ایجاد برش به شکل دونات در اطراف نوک سینه

جراحی لیفت سینه با برش های هلالی

انجام برش ها در اطراف سینه به شکل تی شکل

ایجاد برش در اطراف سینه به شکل عمودی یا لولی پاپ

این روش ها و تکنیک ها در هزینه لیفت سینه موثر بوده و پزشک بسته به انتخاب روش مناسب، میزان هزینه عمل را تعیین می کند.

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

 

اشتراک:
Share on facebook
Share on twitter
برچسب ها:
[xyz-ips snippet="tags"]
سوال از دکتر علی امیراحمدی:
کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.
تمامی حقوق این سایت نزد برنامه نویس محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.
طراحی شده توسط واحد فنی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیراحمدی