مزایای لیفت سینه

مزایای لیفت سینه را چگونه تقسیم بندی کنیم؟

آیا افرادی که اقدام به انجام جراحی لیفت سینه نموده اند از انجام این جراحی رضایت دارند؟ مهمترین مزایای لیفت سینه پس از جراحی برای بدن آنها چه بوده است؟ لیفت سینه برای چه افرادی بیشتر مناسب بوده و نتیجه بخش خواهد بود؟ آیا می توانیم این روش درمانی را یکی از بهترین روش های جراحی زیبایی به شمار آوریم؟ با ما همراه باشید.

روش جراحی لیفت سینه چگونه انجام می شود؟

در این روش جراحی زیبایی، لازم است حتما بیمار توسط بیهوشی عمومی، تحت بیهوشی قرار گیرد. نمی توان از بیهوشی موضعی برای جراحی لیفت سینه استفاده کرد. در طول جراحی بیمار به هیچ عنوان دردی را احساس نکرده و بسته به میزان حجم سینه ها، مدت انجام جراحی متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی این جراحی می تواند حدود 5 ساعت به طول انجامد.

البته بسته به نوع روش جراحی که پزشک برای بیمار انتخاب می کند، می توان مدت زمان جراحی را کاهش داد. بیمارانی که جراحی لیفت انجام می دهند، پس از مدت کوتاهی قادر خواهند بود مزایای لیفت سینه را بر روی بدن خود به خوبی مشاهده کنند. این روش درمانی نه تنها بسیاری از مشکلات را از بدن افراد متقاضی دور می کند، بلکه به آنها در رسیدن به تناسب اندام نیز کمک شایانی می نماید.

آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح زیبایی، بهترین روش را برای جراحی لیفت سینه بیماران خود انتخاب می کند، تا علاوه بر کسب نتیجه و مزایای لیفت سینه مطلوب از این روش جراحی، بیماران به کمترین عوارضی دچار شوند. البته لازم است بیان نماییم که مراقبت های بعد از جراحی و قبل از جراحی نیز در کسب نتیجه موثر خواهد بود.

چند مورد از مزایای لیفت سینه چه هستند؟

جراحی لیفت سینه یکی از روش های جراحی پلاستیک است، که افراد به دلایل مختلفی اقدام به انجام آن می نمایند. این روش جراحی نیز همچون دیگر روشها، دارای مزایای خاصی همچون موارد زیر است:

رسیدن به فرم بدن مناسب پس از تغییرات ایجاد شده

بالا بردن و بهتر دیده شدن پستان ها تا روی قفسه سینه

ایجاد هماهنگی و تقارن در سینه ها

محکم کردن و سفت کردن سینه ها برای جوانتر شدن

حجم دهی سینه با روش ایمپلنت از دیگر مزایای لیفت سینه است

تغییر دادن محل قرار گیری نوک سینه

و موارد دیگر

هر یک از این موارد را می توانید به راحتی پس از انجام جراحی سینه، بر روی بدن خود مشاهده کنید. البته حتما در نظر داشته باشید که کسب نتیجه مطلوب، نیاز به جراحی زیر نظر پزشک متخصص دارد.

جراحی لیفت سینه برای چه کسانی مناسب خواهد بود؟

عوامل مختلفی وجود دارند که منجر به از بین رفتن خاصیت الاستیک سینه ها می شوند. از این رو افرادی که دارای شرایط زیر هستند، می توانند کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی لیفت سینه به شمار آیند. این افراد در نهایت از مزایای لیفت سینه بهره مند می شوند. از جمله:

مشکلات ژنتیکی

بارداری زیاد

نوسانات وزنی و کاهش وزن شدید

شیردهی به کودک

سنگینی و بزرگی سینه ها

پیری بافت و پوست سینه

تغییرات هورمونی

در صورتی که قصد دارید اقدام به جراحی لیفت نموده و از مزایای لیفت سینه بهره مند شوید، بهترین زمان پس از به دنیا آمدن فرزندتان است. زیرا در صورتی که قصد داشته باشید در آینده اقدام به فرزندآوری نمایید، ممکن است این مسئله مجددا نتیجه جراحی را در بدن شما با اختلال مواجه سازد. زمانی قادر خواهید بود از نتیجه لیفت سینه برخوردار شوید، که زمان مناسب برای انجام این جراحی را انتخاب کنید.

ماستوپکسی چه عوارضی برای بدن دارد؟

بدون تردید مزایای لیفت سینه نسبت به عوارض آن بیشتر است. اما نمی توانیم به صراحت بیان کنیم که این روش درمانی از هیچ عوارضی برخوردار نیست. ماستوپکسی نیز همچون دیگر روش های درمانی از معایب و عوارض خاصی برخوردار است. از جمله این معایب باید به موارد زیر اشاره کنیم:

احتمال نیاز داشتن به جراحی ثانویه و اصلاح مشکلات جراحی اول

بروز خطرات ناشی از بیهوشی در بیمار

بروز مشکلات قلبی و ریوی در فرد متقاضی

تشکیل هماتوم و خونریزی داخلی

از دست دادن بخش زیادی از هاله دور نوک سینه

ایجاد عفونت در محل بخیه زده

خون زیر پوست و تجمع مایعات

طولانی شدن بهبود محل جراحی

عدم تقارن و هماهنگی در سینه ها

بروز تغییر در عصب های نوک سینه که موقت و دائمی هستند

بی نظمی در شکل و فرم سینه ها

پس به طور کلی ماستوپکسی هم از مزایای لیفت سینه و هم از عوارض لیفت سینه برخوردار است. برای آنکه عوارض این روش درمانی را به میزان قابل توجهی کاهش دهید، بهتر است به سراغ جراح متخصص و با تجربه روید.

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

 

اشتراک:
Share on facebook
Share on twitter
برچسب ها:
[xyz-ips snippet="tags"]
سوال از دکتر علی امیراحمدی:
کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.
تمامی حقوق این سایت نزد برنامه نویس محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.
طراحی شده توسط واحد فنی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیراحمدی