لیفت ابرو

روش لیفت ابرو برای زیبایی صورت چگونه است؟

روش لیفت ابرو به چه صورت است؟ آیا این روش زیبایی می تواند به تغییر چهره کمک کند؟ چه کسانی به سراغ این روش زیبایی می روند؟ بهترین و جدیدترین روش های لیفت برای ابرو کدامند؟ آیا لازم است برای انجام لیفت به سراغ مراکز زیبایی معتبر رویم؟ لیفت کردن ابرو به چه مزایایی می تواند برای چهره در پی داشته باشد؟ با ما همراه شوید.

جراحی لیفت در قسمت ابروها چه مزایایی دارد؟

تمام مردم در دنیا به دنبال زیباتر شدن و زیباتر دیده شدن هستند. از این رو همیشه به سراغ روش های جراحی زیبایی مختلف می روند. یکی از این روش ها، لیفت ابرو است. اصولا افرادی که این روش زیبایی را انتخاب می کنند، که از مشکلات افتادگی ابرو و پلک برخوردار باشند. لیفت کردن ابروها کمک می کند تا چهره زیباتر و خاصی تری داشته باشیم و جذاب تر دیده شویم.

می توان با انجام جراحی لیفت، به تقویت کردن ابروها کمک کرده، و  منجر به مرتب شدن آنها گردید. علاوه بر آن، باید بگوییم این روش جراحی زیبایی بی خطر است و مشکلات خاصی را برای بیمار به همراه نخواهد داشت. البته در صورتی که بتوانید برای انجام لیفت ابرو به پزشک متخصص و جراح زیبایی مراجعه کنید، مسلما می توانید نتیجه بهتری از این روش درمانی به دست آورید.

آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح زیبایی، بهترین روش لیفت را به بیماران خود معرفی می کند. پس می توانید با مراجعه به ایشان بهترین روش را برای زیباتر شدن انتخاب کنید. می توانید با اطمینان بالا لیفت ابرو انجام داده و از نتیجه آن رضایت کامل داشته باشید. لیفت کردن ابروها از حساسیت بالایی برخوردار است، اما در عین حال یک روش جراحی زیبایی بی خطر است.

برای آنکه بتوانید از جدیدترین متدهای روز دنیا برای لیفت کردن ابروها برخوردار شوید، کافیست به کلینیک های زیبایی معتبر مراجعه کنید. تا زیر نظر بهترین پزشکان و متخصصان لیفت ابرو از این روش جراحی بهره مند شوید.

چه دلایلی منجر به پیری و افتادگی ابروها در چهره می شود؟

یکی از مهمترین دلایلی که منجر می شود تا افراد پس از گذشت سالها درگیر جراحی های زیبایی شوند، افزایش سن است. افزایش سن منجر می شود تا چین و چروک بر روی صورت ایجاد شده و در نهایت مشکلات دیگری به وجود آید. بافت های بدن پس از پیری حالت خود را از دست می دهند، و ممکن است شاهد این مسئله باشیم که ابروها حالت افتاده به خود گیرند.

زمانی که در قسمتی از ناحیه ابروها افتادگی و مشکل به وجود می آید، لازم است یک روش مطمئن انتخاب شود که زیبایی را به چهره بازگرداند. یکی از این روشها، لیفت ابرو است. می توان با لیفت کردن ابروها، افتادگی آنها را به میزان قابل توجهی ترمیم کرد. پس از میان روش های جراحی زیبایی، این روش کمک زیادی به ترمیم مشکلات ابرو بعد از پیری می کند.

اگر به چهره بیشتر افرادی که درگیر افتادگی ابرو و پلک شده اند توجه کنید، متوجه این نکته می شوید که شکل و اندازه افتادگی ابرو در اثر پیری، در هیچ یک از مردم یکسان نیست. از این رو لازم است حتما پیش از انجام هرگونه جراحی زیبایی، به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنید. پزشک متخصص با بررسی مشکلات و علل بروز این مشکل، روش مناسب را برای لیفت ابرو در نظر گرفته و آن را به فرد متقاضی پیشنهاد می کند.

جراحی لیفت ابرو به چند روش انجام می شود؟

جراحان زیبایی برای آن که بتوانند یک روش مناسب برای لیفت کردن ابرو انتخاب کنند، لازم است در اولین جلسه مشاوره پوست بیمار را مورد بررسی قرار دهند. پس از آن می توانند روش مناسب را برای انجام جراحی لیفت بیمار در نظر بگیرند. اما به طور کلی باید بگوییم این روش جراحی زیبایی به چند دسته انجام می شود. از جمله محبوب ترین این روش ها، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

جراحی لیفت ابرو با روش کلاسیک:

در این روش جراحی نیاز به بیهوشی کامل است. از این رو باید زیر نظر یک پزشک متخصص انجام شود. پزشک بر روی خط بین پیشانی و محل رویش مو برش ایجاد کرده، و پست اضافی را از آن قسمت جدا می کند. در این روش چین و چروک های بین دو ابرو به راحتی از بین رفته و ابروها حالت افتاده خود را از دست می دهند.

جراحی لیفت ابرو با نخ:

در این روش متداول که بیشتر پزشکان اقدام به انجام آن می نمایند، برش در داخل موهای ابرو ایجاد می شود. پس از آن نخ هایی که از جنس نایلون هستند، کمک می کنند تا بین ابروها پیوند ایجاد شود. این نخ ها از مقاومت بالای و غیر جذب برخوردار هستند. با استفاده از این روش می توان بیشتر مشکلات ابرو را برطرف کرد.

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

اشتراک:
Share on facebook
Share on twitter
برچسب ها:
[xyz-ips snippet="tags"]
سوال از دکتر علی امیراحمدی:
کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.
تمامی حقوق این سایت نزد برنامه نویس محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.
طراحی شده توسط واحد فنی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیراحمدی