بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه چه راهکارهایی دارد؟

چه روش ها و راهکارهایی برای داشتن سینه بزرگ وجود دارد؟ آیا تنها روشی که می توانیم برای بزرگ کردن سینه ها استفاده کنیم جراحی پروتز سینه است؟ استفاده از گیاهان دارویی چه تاثیری در افزایش سایز سینه خواهد داشت؟ برای داشتن سینه بزرگ چه راهکارهایی را می توان پیشنهاد کرد؟ با ما همراه باشید.

بهترین راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

روش های مختلف بسیاری وجود دارد که می تواند برای خانمهایی که از سینه های کوچکی برخوردار هستند، تاثیر گذار باشد. اما در میان تمام روش های طبیعی و غیر طبیعی، بیشتر خانم ها ترجیح می دهند از جراحی پروتز سینه استفاده کنند. زیرا این روش درمانی در زمان کوتاهی می تواند به کسب نتیجه مطلوب بیمار در افزایش سایز سینه کمک شایانی نماید.

اما برای بزرگ کردن سینه می توان از روش های دیگری نیز استفاده کرد. ماساژ درمانی، مصرف گیاهان دارویی خاص قادر هستند سینه ها را بزرگ کنند. اما از آنجایی که این روش ها چندان تاثیر قابل توجهی بر روی اندازه سینه ها ندارند، بهتر است از جراحی های زیبایی مدرن برای این کار استفاده کرد. آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح زیبایی، برای افزایش سایز سینه ها جراحی پروتز را پیشنهاد می کند.

در این روش با پروتز هایی که از جنس سیلیکون و سالین تهیه شده اند، می توان بافت سینه را افزایش داده و به اصطلاح ان را پف کرد. اما این نکته را در نظر داشته باشید که برای انجام این جراحی حتما به پزشک متخصص مراجعه نمایید. تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

آیا لازم است برای بزرگ کردن سینه جراحی انجام شود؟

جراحی سینه مسلما یک روش خاص و پر هزینه برای رسیدن به تناسب اندام خواهد بود. اما انجام این روش بدون تردید نتیجه مطلوبی را برای فرد متقاضی به بار خواهد آورد. تصور کنید شخصی سالها ماساژ سینه انجام دهد. آیا ممکن است سایز سینه او دو برابر شود؟ خیر چنین چیزی ممکن نیست. در حالی که جراحی سینه در زمانی کوتاه می تواند به بزرگ کردن سینه کمک کند.

روش های جراحی سینه بسته به شرایط بیمار توسط پزشک متخصص انتخاب می شود، و در نهایت نتیجه ای را برای بیمار به همراه خواهد داشت که رضایت ایشان را دربر دارد. بزرگ کردن سینه با این روش مزایا و معایبی را نیز به همراه دارد. اما در صورتی که بیمار مراقبت ها و توصیه های پزشک را برای قبل و بعد از جراحی در نظر بگیرد، می تواند در کسب نتیجه مطلوب بهتر عمل کند.

پس انتخاب پزشک متخصص از یک سو، و رعایت مراقبت های خاص از سوی دیگر می تواند در کسب نتیجه مطلوب از افزایش سایز سینه تاثیر گذار باشد.

ماساژ درمانی چه تاثیری در بزرگ شدن سینه دارد؟

ماساژ درمانی را می توانیم یکی از بهترین و ساده ترین روش های بزرگ کردن سینه به شمار آوریم. این روش نه تنها می تواند منجر به افزایش سایز سینه شود، بلکه قادراست سلامت پستان را نیز افزایش داده و منجر به افزایش گردش خون و کشش بافت های سینه شود. در صورتی که قصد دارید پیش از انجام جراحی از روش های طبیعی برای کسب نتیجه بهره مند شوید، می توانید ابتدا از ماساژ درمانی آغاز نمایید.

در طول روز 15 دقیقه ماساژ سینه ها به صورت دایره ای، می تواند در چند ماه دیگر افزایش سایز سینه ها را برای شما در پی داشته باشد. اما در صورتی که این روش نتیجه مطلوبی را برای شما در پی نداشت، بهتر است از جراحی پروتز سینه برای بزرگ کردن سینه استفاده کنید. این روش حتما رضایت شما را به همراه خواهد داشت و تناسب اندام را برای شما به ارمغان می آورد.

تاثیر جراحی سینه در افزایش سایز سینه چقدر است؟

در روش جراحی سینه پزشک سایز مناسب را در نظر گرفته و بسته به آن روش جراحی را انتخاب می کند. این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ روش غیر جراحی قادر نیست به افزایش سایز سینه ها کمک زیادی کند. از این رو می توانید با استفاده از روش های مختلف همچون تزریق ژل، تزریق چربی، جراحی پروتز و موارد دیگر به افزایش سایز سینه های خود کمک کنید.

برای آنکه بدانید کدام روش برای بزرگ کردن سینه شما مناسب است، بهتر است به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. پس از آن ایشان شرایط شما را بررسی نموده و روش مناسب را به شما اعلام می کند. در صورتی که زیر نظر پزشک اقدام به جراحی نمایید، با کمترین عوارضی زیبایی و تناسب اندام به دست خواهید آورد.

 

منبع: کلینیک فوق تخصصی اسلیو معده

اشتراک:
Share on facebook
Share on twitter
برچسب ها:
[xyz-ips snippet="tags"]
سوال از دکتر علی امیراحمدی:
کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیر احمدی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. سوالات کاربران محترم را بخوانید، ما پاسخ داده ایم. شما نیز اگر سوالی دارید برای ما ارسال کنید. ما از طریق پیامک پاسخ شما را ارسال میکنیم و جهت استفاده سایر کاربران در سیستم نمایش می دهیم.
تمامی حقوق این سایت نزد برنامه نویس محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.
طراحی شده توسط واحد فنی کلینیک فوق تخصصی دکتر علی امیراحمدی